Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Contributors to this blog

Zagraj w Star Citizen za free! Darmowy tydzień: 1-8 maj!

Graj w Star Citizen za free przez cały tydzień!

star-citizen-area18-arccorp-2.png

Wracamy ze świetną wiadomością dla wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Star Citizen:
Od dzisiaj, środy 1-go maja 2019 aż do środy 8-go maja 2019 pobierzecie Star Citizen za i pogracie całkowicie za darmo.
Żadnych haczyków, wystarczy założyć konto, pobrać grę i grać.

Pełna instalacja tego next-genowego symulatora życia w futurystycznym wszechświecie zajmuje około 48gb, tak więc zarezerwujcie sobie odpowiednią iilość miejsca na dysku, najlepiej SSD lub zbliżonej prędkości. Wymagania sprzętowe możecie sprawdzić podczas pobierania Launchera RSI.
Warto też rzucić okiem na dane telemetryczne dotyczące spodziewanej wydajności w FPS, które zbierane są od samych graczy przez CIG na bieżąco.

WAŻNE: Podczas zakładania nowego konta warto wpisać Kod Referral innego gracza. Tym sposobem otrzymacie dodatkowe 5000 kredytów UEC, które początkowo naprawdę czynią różnicę. Kody Referral Hubowiczów możecie znaleźć tutaj: Kody Referral Pilotów
Pamiętajcie też by po rejestracji w powyższym wątku dopisać także swój własny Kod Referral, który odczytacie na stronie RSI: Osobisty Kod Referral

Zachęcamy do przejrzenia poradnika opisującego proces zakładania konta. W przypadku darmowego tygodnia wystarczy pominąć zakup Startera: Jak zacząć grać w Star Citizen

UWAGA: Nie podano konkretnych godzin rozpoczęcia wydarzenia, dlatego sugerujemy uzbroić się w cierpliwość. Strefa czasowa stosowana przez CIG/RSI cofnięta jest względem polskiej o ok. 6-8 godzin, może też nastąpić jakieś nadprogramowe opóźnienie. CIG zaskoczyło tym razem wszystkich, stąd wiemy jedynie, iż bramy darmowego dostępu zostaną otwarte jeszcze dziś. Gracze proszeni są o sprawdzanie informacji na stronie głównej Star Citizen rankiem czasu USA: LINK

Aktualizacja: Wydarzenie już otwarte!
Aby wziąć udział w Star Citizen Alpha 3.5 Free-Fly, po ukończeniu rejestracji konta należy użyć kodu: GETINTOTHEVERSE
Link do strony pobierania klienta: Kliknij Tutaj

Star Citizen 21.04.2019 03_09_33.png

Cóż więcej. Jeśli nigdy wcześniej nie widzieliście Star Citizen, bądźcie gotowi na delikatny opad szczęki. Zwłaszcza jeśli uda się wam dolececieć do Lorville na planecie Hurston czy Area18 na ArcCorp, która została dodana w najnowszej aktualizacji.
Pamiętajcie jednak, że to nadal wersja alpha. Można więc spodziewać się różnego rodzaju bugów, a nawet crashy i innych usterek. Star Citizen to wciąż plac budowy, niejako jest to też operacja na żywym organizmie, co naturalnie owocuje masą zaskakujących usterek i niestabilności.

Świetne statki gotowe do testów!

star-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-1.pngstar-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-2.pngstar-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-3.png

Tym razem przez cały tydzień otrzymamy możliwość latania za darmo następującymi statkami:

 • Anvil Arrow
 • MISC Prospector
 • Drake Cutlass Black
 • Aegis Avenger Titan
 • Drake Dragonfly

Jeśli nie wiecie co to za wehikuły, powiemy tylko, że każdy z nich wart jest uwagi. To jedne z najpopularniejszych i najważniejszych obecnie statków dolnej i średniej półki, którymi powinniście się zainteresować. Dla początkujących będą to modele w klasie do której zapewne warto byłoby zmierzać upgrade'ując statki startowe lub rozbudowując swoją flotę. W dziale poniżej znajdziecie ich krótkie charakterystki - nazwy statków oznaczone kolorem zielonym.

Oficjalna notka prasowa od Cloud Imperium Games

Star Citizen 21.04.2019 03_03_45.png

"Aby uczcić wprowadzenie do Star Citizen planety-miasta ArcCorp, Cloud Imperium Games pozwoli każdemu graczowi bezpłatnie pobrać i zagrać w Star Citizen Alpha 3.5. Planeta, po raz pierwszy przedstawiona na CitizenCon 2017, to ogromne ciało niebieskie prawie w całości zabudowane przez człowieka. Gracze w ArcCorp podróżować będą po tętniących życiem skwerkach i oświetlonych neonami alejach Area18 (głównej strefy lądowania), odkrywać lokalny miejski folklor, spotykać różnorodnych mieszkańców oraz znajdować nowe sposoby zarobiania kredytów UEC.

Świętowanie wraz z Cloud Imperium Games rozpocznie się wydarzeniem „Free Fly”. W nim otrzymacie do dyspozycji pięć statków, które ożywią wasze doświadczenie ze Star Citizen. Podczas wydarzenia każdy mógł będzie dołączyć do Star Citizen Persistent Universe aby spróbować swych sił w ponad 30 rodzajach misji, zwiedzić10 księżyców, zatrzymać się na jednym z wielu „przystanków kosmicznych” (Rest Stops) oraz znacznie więcej. Gracze mogą pobrać Star Citizen za darmo tutaj.

Star Citizen 21.04.2019 04_38_18_2.png

Star Citizen Alpha 3.5 zawiera wiele nowych funkcji, w tym:

Grywalne postacie kobiece - nareszcie Star Citizen dodaje grywalne postacie kobiece. Wdrożenie postaci kobiet oznaczało przebudowanie prawie każdego interaktywnego obiektu w grze, tak by przygotować je do użycia z dodatkowym modelem gracza. Od siadania na fotelach do przenoszenia przedmiotów, strzelania i pilotowania.

ArcCorp - rozległa planeta pokryta przestrzenią miejską, ArcCorp oferuje nową Strefę Lądowania Area 18, w której gracze znajdą oświetlone neonami miasto pełne życia.

Nowy model lotu - zupełnie nowy system symulacji lotu w grze, mający zastosowanie we wszystkich statkach w Star Citizen, obejmujący całkowity redesign doświadczenia lotu i odzwierciedlający grawitację atmosferycznych ciał niebieskich. Ów nowy model lotu jest również stosowany do wszystkich statków sterowanych w Star Citizen przez sztuczną inteligencję (AI).

Technologia CIG Character Customization - zaktualizowany system tworzenia postaci gracza w Persistent Universe, który zawiera nową technologię, umożliwiającą graczom wybór spośród maksymalnie trzech wzorców źródłowych i połączenie ich różnych cech twarzy w jedną dostosowaną postać. Zastępuje on poprzednie 100+ permutacji postaci Star Citizen niemal nieskończoną pulą możliwości, która stosowana jest zarówno wobec postaci gracza jak i NPC. Wszystkie dostosowania są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i nowych modeli kobiet.

Ulepszenia FoIP + VoIP - najnowsza technologia strumieniowania obrazu, która pozwala graczom uczestniczyć w rozmowach wideo bez względu na to jak daleko od siebie znajdują się w Persistent Universe. Wcześniej, gdy transmisje obsługiwane były „przesyłaniem strumieniowym” z klientów serwera, oddaleni od siebie gracze nie byli kwalifikowani jako cele dla połączenia. Ta aktualizacja umożliwia im dzwonienie do każdego innego gracza Star Citizen Persistent Universe za pośrednictwem technologii, która przygotowuje połączenie i strumieniuje dane do klienta po drugiej stronie jako transmisję wideo.

Nowy Środowiskowy Bounty Hunting AI - Łowcy nagród AI będą teraz atakować graczy za których głowy wyznaczono nagrody, a Siły Bezpieczeństwa AI atakować będą postacie z wysokim współczynnikiem wykroczeń (Crime Rating).

Każdy gracz Star Citizen w okresie 1-8 maja otrzyma dostęp do pięciu następujących statków:

star-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-4.pngStar Citizen - ArcCorp Area 18, Cutlass Black. LądowanieStar Citizen - ArcCorp Area 18, Cutlass Black. Lądowanie

Anvil Arrow - ultra aerodynamiczny, niskoprofilowy i posiadający najbardziej zaawansowaną technologię thrusterów sterujących, Anvil Arrow błyszczy w nowym modelu lotu atmosferycznego Alpha 3.5. Arrow jest najzwinniejszym statkiem w swojej klasie i radzi sobie w walkach typu „knock-down-drag-out” dzięki swoim poczwórnym wyrzutniom rakiet i pełnemu zestawowi środków obrony przed pociskami.

MISC Prospector - wyposażony w laser górniczy, Prospector jest w Star Citizen podstawowym statkiem wydobywczym.

Drake Cutlass Black - ten statek oferuje prawdziwą siłę ognia dzięki przednim działkom pilota, jak i obsługiwanej przez członka załogi wieżyczce. Jest to wielozałogowy transporter, który zdolny jest sprawnie obronić wieziony ładudek. Zaliczany do najpopularniejszych statków zarówno wśród nowych, jak i powracających graczy.

Aegis Avenger Titan - jeden z naszych statków przewoźniczych, Titan to wersja Avengera specjalnie przystosowana do transportu lekkich ładunków towarowych po całym wszechświecie.

Drake Dragonfly - dwumiejscowy poduszkowiec, Dragonfly wyposażony jest w działko laserowe. Jeden z najlepszych sposobów nawigacji na powierzchniach planet w Star Citizen. Dragonfly można z powodzeniem zmieścić w ładowniah dwóch wspomnianych wyżej statków, dając graczom możliwości szybkiej podróży tuż po lądowaniu."

Źródła: LINK | LINK

 Star Citizen Hub PL - w pełni neutralny, Polski Hub Star Citizen

Star Citizen 21.04.2019 05_00_58_2.png

Star Citizen Hub PL to neutralne, niezależne od organizacji miejsce spotkań, handlu, treningu i wymiany doświadczeń między pilotami Star Citizen!

Kadra Huba nie jest związana z żadną organizacją, gwarantując przyjazną pomoc i wsparcie każdemu pilotowi, bez względu jego na zawód, pochodzenie, stosunek wobec prawa czy przynależność organizacyjną.

Niezależnie czy jesteś początkującym pilotem, osobą dopiero zainteresowaną Star Citizen czy starym weteranem Aeon Club, jesteśmy tu dla ciebie. Jeśli w obrębie Huba zgadzasz się zaniechać agresji i respektować innych pilotów, oferujemy ci u nas ochronę, trening, udział w Hubowych wydarzeniach, porady i bezpieczną przystań.

Czekamy na wszelkie wasze pytania i służymy pomocą. Będziemy zapewniali wam coraz więcej przydatnych treści, wydarzeń i relacji z życia społeczności tak naszej, jak i międzynarodowej. Zachęcamy do aktywności, tworzenia oraz dołączania do klubów, takich jak Cech Łowców Głów, Niezależny Związek Górników, klub fanów statków typu Aurora, pasjonatów firmy Drake, Bywalców Grimhex, Szmuglerów i innych.

Zapraszamy do rejestracji, zamieszczania screenów, pytań, poradników, handlu i wymiany doświadczeń!
Waszą aktywność będziemy wspierać i promować na rozmaite sposoby.
Warto na wstępnie przywitać się w tym dziale: LINK

 • Like 1


8 Comments


Recommended Comments

Wszystko fajnie, ale jestem  świeży - chciałem przetestować - i po rejestracji wyskakują mi pliki do ściągnięcia wraz z podaniem kwoty do zapłaty. Jak zatem jest z tą darmową, testową wersją?

Share this comment


Link to comment
1 minutę temu, Neuron napisał:

Wszystko fajnie, ale jestem  świeży - chciałem przetestować - i po rejestracji wyskakują mi pliki do ściągnięcia wraz z podaniem kwoty do zapłaty. Jak zatem jest z tą darmową, testową wersją?

Witaj @Neuron. Musimy jeszcze poczekać. Czas USA przesunięty jest o 8 godzin wstecz względem czasu polskiego, a konkretne godziny rozpoczęcia eventu nie zostały podane. Sami spodziewaliśmy się, że bramy zostaną otwarte nad ranem, jednak faktycznie nadal czekamy. Trzeba będzie zaglądać na stronę RSI oraz ewentualnie też tutaj: https://cloudimperiumgames.com/blog/events/star-citizen-announces-alpha-3-5-free-fly-beginning-wednesday-may-1

Share this comment


Link to comment

ok! W takim razie proponowałbym niewielką edycję zawartej w poście informacji... 😉

 • Thanks 1

Share this comment


Link to comment
4 minuty temu, Neuron napisał:

ok! W takim razie proponowałbym niewielką edycję zawartej w poście informacji... 😉

Słuszna uwaga, właśnie edytujemy 🙂.

Share this comment


Link to comment
Godzinę temu, Sarr napisał:

Słuszna uwaga, właśnie edytujemy 🙂.

W Nowym Jorku jakaś szósta rano dopiero... ciekawe, kiedy otworzą.
Plus zastanawiam się, jak to będzie z ludźmi takimi jak ja, którzy zarejestrowali się przed czasem oficjalnego otwarcia owych darmowych bram... i czekają na darmowe ściągnięcie pakietu. Czy liczy się data rejestracji, nie podpadająca jeszcze pod darmowy okres czy też liczy się data ściągnięcia pakietu... cóż, niebawem się przekonam 😛

 

 • Like 1

Share this comment


Link to comment
4 minuty temu, Neuron napisał:

W Nowym Jorku jakaś szósta rano dopiero... ciekawe, kiedy otworzą.
Plus zastanawiam się, jak to będzie z ludźmi takimi jak ja, którzy zarejestrowali się przed czasem oficjalnego otwarcia owych darmowych bram... i czekają na darmowe ściągnięcie pakietu. Czy liczy się data rejestracji, nie podpadająca jeszcze pod darmowy okres czy też liczy się data ściągnięcia pakietu... cóż, niebawem się przekonam 😛

 

Tak, niestety czas mocno przesunięty. Co do kont, nie spodziewamy się takich problemów, wszystkie powinny otrzymać dostęp do gry. Jednak owszem, sprawdzimy jak zdecyduje CIG.

Share this comment


Link to comment

Kochani - tak przy okazji - dajcie znać, kiedy będzie już dostępne - bo i majówka ma swoje prawa 😛

 • Like 1

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Information

 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Similar Content

  • By Jakkus
   Znalazłem ciekawą strone która na pewno zainteresuje potencjalnych przyszłych lub teraźniejszych handlowców/minerów.
   Nie jaki Raveir stworzył interesujący site (stronę) która nie tylko wskazuje dobre trasy handlowe ale podlicza z góry całkowity profit, najlepszy towar, gdzie sprzedac, itd...
   Na stronie też są między innymi raporty cen z miningu i w przyszłości będą rzeczy robione ze zbieractwem. Z tym prace trwają (mining manualny harvastables).
   Z tego co widziałem jest też database z przedmiotami typu broń, armor, statki itd i gdzie je kupić.
   Zobaczcie i oceńcie sami...

   https://www.gallog.co/
  • By Commander Aeon
   Jak wspomnieliśmy na fb, zbieramy od Was kody Referral :).
   Najpierw przygotujemy ich listę dla przyszłych graczy, a później zbudujemy w tym celu automatyczny webowy rotator. Dla innych graczy najlepiej wpiszcie swój kod we własnym profilu, a będzie widoczny jak tutaj:

    https://www.starcitizen-hub.pl/profile/4-commander-aeon/
   Możecie je także wpisywać w postach w tym wątku. My podczas promocji naszych stron będziemy umieszczać w nich link do losowego generatora, tak by każdy z Was miał szansę pozyskać w ten sposób Referrali.
   Kod referral naszego miejsca to: STAR-2V7Y-FG72
   Dzięki i szczęścia przy losowaniu!
  • By Damko
   Wieczorne bounty hunting przy zachodzie słońca. • Pliot, please register.

  Pilots visiting and browsing the community are asked to register.
  Thanks to this we will be able to offer more useful content. Thank you.

 • Star Citizen Clubs and Societies

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|