Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
-
 • M&V Bar Lorville 1
 • M&V Bar Lorville 2
 • First Light
 • Main Theme
 • V
 • Majesty of Space
 • Mind Games
 • The Rebel Path
 • Sabre Raven (Trailer)
 • Мусорщики
 • To Hell and Back
 • Wushu Dolls
 • Orison Voyager Bar
 • The Sacred And The Profane
 • Rite Of Passage
 • Extraction Action
 • Patri(di)ots
 • Scavenger Hunt
 • Outsider No More
 • Never Fade Away
 • Work In Order
 • Technology
 • Gateway
 • Lovely Day
 • Ustawienia:

Contributors to this blog


Zagraj w Star Citizen za free! Darmowy tydzień: 1-8 maj!

Graj w Star Citizen za free przez cały tydzień!

star-citizen-area18-arccorp-2.png

Wracamy ze świetną wiadomością dla wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Star Citizen:
Od dzisiaj, środy 1-go maja 2019 aż do środy 8-go maja 2019 pobierzecie Star Citizen za i pogracie całkowicie za darmo.
Żadnych haczyków, wystarczy założyć konto, pobrać grę i grać.

Pełna instalacja tego next-genowego symulatora życia w futurystycznym wszechświecie zajmuje około 48gb, tak więc zarezerwujcie sobie odpowiednią iilość miejsca na dysku, najlepiej SSD lub zbliżonej prędkości. Wymagania sprzętowe możecie sprawdzić podczas pobierania Launchera RSI.
Warto też rzucić okiem na dane telemetryczne dotyczące spodziewanej wydajności w FPS, które zbierane są od samych graczy przez CIG na bieżąco.

WAŻNE: Podczas zakładania nowego konta warto wpisać Kod Referral innego gracza. Tym sposobem otrzymacie dodatkowe 5000 kredytów UEC, które początkowo naprawdę czynią różnicę. Kody Referral Hubowiczów możecie znaleźć tutaj: Kody Referral Pilotów
Pamiętajcie też by po rejestracji w powyższym wątku dopisać także swój własny Kod Referral, który odczytacie na stronie RSI: Osobisty Kod Referral

Zachęcamy do przejrzenia poradnika opisującego proces zakładania konta. W przypadku darmowego tygodnia wystarczy pominąć zakup Startera: Jak zacząć grać w Star Citizen

UWAGA: Nie podano konkretnych godzin rozpoczęcia wydarzenia, dlatego sugerujemy uzbroić się w cierpliwość. Strefa czasowa stosowana przez CIG/RSI cofnięta jest względem polskiej o ok. 6-8 godzin, może też nastąpić jakieś nadprogramowe opóźnienie. CIG zaskoczyło tym razem wszystkich, stąd wiemy jedynie, iż bramy darmowego dostępu zostaną otwarte jeszcze dziś. Gracze proszeni są o sprawdzanie informacji na stronie głównej Star Citizen rankiem czasu USA: LINK

Aktualizacja: Wydarzenie już otwarte!
Aby wziąć udział w Star Citizen Alpha 3.5 Free-Fly, po ukończeniu rejestracji konta należy użyć kodu: GETINTOTHEVERSE
Link do strony pobierania klienta: Kliknij Tutaj

Star Citizen 21.04.2019 03_09_33.png

Cóż więcej. Jeśli nigdy wcześniej nie widzieliście Star Citizen, bądźcie gotowi na delikatny opad szczęki. Zwłaszcza jeśli uda się wam dolececieć do Lorville na planecie Hurston czy Area18 na ArcCorp, która została dodana w najnowszej aktualizacji.
Pamiętajcie jednak, że to nadal wersja alpha. Można więc spodziewać się różnego rodzaju bugów, a nawet crashy i innych usterek. Star Citizen to wciąż plac budowy, niejako jest to też operacja na żywym organizmie, co naturalnie owocuje masą zaskakujących usterek i niestabilności.

Świetne statki gotowe do testów!

star-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-1.pngstar-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-2.pngstar-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-3.png

Tym razem przez cały tydzień otrzymamy możliwość latania za darmo następującymi statkami:

 • Anvil Arrow
 • MISC Prospector
 • Drake Cutlass Black
 • Aegis Avenger Titan
 • Drake Dragonfly

Jeśli nie wiecie co to za wehikuły, powiemy tylko, że każdy z nich wart jest uwagi. To jedne z najpopularniejszych i najważniejszych obecnie statków dolnej i średniej półki, którymi powinniście się zainteresować. Dla początkujących będą to modele w klasie do której zapewne warto byłoby zmierzać upgrade'ując statki startowe lub rozbudowując swoją flotę. W dziale poniżej znajdziecie ich krótkie charakterystki - nazwy statków oznaczone kolorem zielonym.

Oficjalna notka prasowa od Cloud Imperium Games

Star Citizen 21.04.2019 03_03_45.png

"Aby uczcić wprowadzenie do Star Citizen planety-miasta ArcCorp, Cloud Imperium Games pozwoli każdemu graczowi bezpłatnie pobrać i zagrać w Star Citizen Alpha 3.5. Planeta, po raz pierwszy przedstawiona na CitizenCon 2017, to ogromne ciało niebieskie prawie w całości zabudowane przez człowieka. Gracze w ArcCorp podróżować będą po tętniących życiem skwerkach i oświetlonych neonami alejach Area18 (głównej strefy lądowania), odkrywać lokalny miejski folklor, spotykać różnorodnych mieszkańców oraz znajdować nowe sposoby zarobiania kredytów UEC.

Świętowanie wraz z Cloud Imperium Games rozpocznie się wydarzeniem „Free Fly”. W nim otrzymacie do dyspozycji pięć statków, które ożywią wasze doświadczenie ze Star Citizen. Podczas wydarzenia każdy mógł będzie dołączyć do Star Citizen Persistent Universe aby spróbować swych sił w ponad 30 rodzajach misji, zwiedzić10 księżyców, zatrzymać się na jednym z wielu „przystanków kosmicznych” (Rest Stops) oraz znacznie więcej. Gracze mogą pobrać Star Citizen za darmo tutaj.

Star Citizen 21.04.2019 04_38_18_2.png

Star Citizen Alpha 3.5 zawiera wiele nowych funkcji, w tym:

Grywalne postacie kobiece - nareszcie Star Citizen dodaje grywalne postacie kobiece. Wdrożenie postaci kobiet oznaczało przebudowanie prawie każdego interaktywnego obiektu w grze, tak by przygotować je do użycia z dodatkowym modelem gracza. Od siadania na fotelach do przenoszenia przedmiotów, strzelania i pilotowania.

ArcCorp - rozległa planeta pokryta przestrzenią miejską, ArcCorp oferuje nową Strefę Lądowania Area 18, w której gracze znajdą oświetlone neonami miasto pełne życia.

Nowy model lotu - zupełnie nowy system symulacji lotu w grze, mający zastosowanie we wszystkich statkach w Star Citizen, obejmujący całkowity redesign doświadczenia lotu i odzwierciedlający grawitację atmosferycznych ciał niebieskich. Ów nowy model lotu jest również stosowany do wszystkich statków sterowanych w Star Citizen przez sztuczną inteligencję (AI).

Technologia CIG Character Customization - zaktualizowany system tworzenia postaci gracza w Persistent Universe, który zawiera nową technologię, umożliwiającą graczom wybór spośród maksymalnie trzech wzorców źródłowych i połączenie ich różnych cech twarzy w jedną dostosowaną postać. Zastępuje on poprzednie 100+ permutacji postaci Star Citizen niemal nieskończoną pulą możliwości, która stosowana jest zarówno wobec postaci gracza jak i NPC. Wszystkie dostosowania są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i nowych modeli kobiet.

Ulepszenia FoIP + VoIP - najnowsza technologia strumieniowania obrazu, która pozwala graczom uczestniczyć w rozmowach wideo bez względu na to jak daleko od siebie znajdują się w Persistent Universe. Wcześniej, gdy transmisje obsługiwane były „przesyłaniem strumieniowym” z klientów serwera, oddaleni od siebie gracze nie byli kwalifikowani jako cele dla połączenia. Ta aktualizacja umożliwia im dzwonienie do każdego innego gracza Star Citizen Persistent Universe za pośrednictwem technologii, która przygotowuje połączenie i strumieniuje dane do klienta po drugiej stronie jako transmisję wideo.

Nowy Środowiskowy Bounty Hunting AI - Łowcy nagród AI będą teraz atakować graczy za których głowy wyznaczono nagrody, a Siły Bezpieczeństwa AI atakować będą postacie z wysokim współczynnikiem wykroczeń (Crime Rating).

Każdy gracz Star Citizen w okresie 1-8 maja otrzyma dostęp do pięciu następujących statków:

star-citizen-area18-arccorp-cutlass-black-4.pngStar Citizen - ArcCorp Area 18, Cutlass Black. LądowanieStar Citizen - ArcCorp Area 18, Cutlass Black. Lądowanie

Anvil Arrow - ultra aerodynamiczny, niskoprofilowy i posiadający najbardziej zaawansowaną technologię thrusterów sterujących, Anvil Arrow błyszczy w nowym modelu lotu atmosferycznego Alpha 3.5. Arrow jest najzwinniejszym statkiem w swojej klasie i radzi sobie w walkach typu „knock-down-drag-out” dzięki swoim poczwórnym wyrzutniom rakiet i pełnemu zestawowi środków obrony przed pociskami.

MISC Prospector - wyposażony w laser górniczy, Prospector jest w Star Citizen podstawowym statkiem wydobywczym.

Drake Cutlass Black - ten statek oferuje prawdziwą siłę ognia dzięki przednim działkom pilota, jak i obsługiwanej przez członka załogi wieżyczce. Jest to wielozałogowy transporter, który zdolny jest sprawnie obronić wieziony ładudek. Zaliczany do najpopularniejszych statków zarówno wśród nowych, jak i powracających graczy.

Aegis Avenger Titan - jeden z naszych statków przewoźniczych, Titan to wersja Avengera specjalnie przystosowana do transportu lekkich ładunków towarowych po całym wszechświecie.

Drake Dragonfly - dwumiejscowy poduszkowiec, Dragonfly wyposażony jest w działko laserowe. Jeden z najlepszych sposobów nawigacji na powierzchniach planet w Star Citizen. Dragonfly można z powodzeniem zmieścić w ładowniah dwóch wspomnianych wyżej statków, dając graczom możliwości szybkiej podróży tuż po lądowaniu."

Źródła: LINK | LINK

 Star Citizen Hub PL - w pełni neutralny, Polski Hub Star Citizen

Star Citizen 21.04.2019 05_00_58_2.png

Star Citizen Hub PL to neutralne, niezależne od organizacji miejsce spotkań, handlu, treningu i wymiany doświadczeń między pilotami Star Citizen!

Kadra Huba nie jest związana z żadną organizacją, gwarantując przyjazną pomoc i wsparcie każdemu pilotowi, bez względu jego na zawód, pochodzenie, stosunek wobec prawa czy przynależność organizacyjną.

Niezależnie czy jesteś początkującym pilotem, osobą dopiero zainteresowaną Star Citizen czy starym weteranem Aeon Club, jesteśmy tu dla ciebie. Jeśli w obrębie Huba zgadzasz się zaniechać agresji i respektować innych pilotów, oferujemy ci u nas ochronę, trening, udział w Hubowych wydarzeniach, porady i bezpieczną przystań.

Czekamy na wszelkie wasze pytania i służymy pomocą. Będziemy zapewniali wam coraz więcej przydatnych treści, wydarzeń i relacji z życia społeczności tak naszej, jak i międzynarodowej. Zachęcamy do aktywności, tworzenia oraz dołączania do klubów, takich jak Cech Łowców Głów, Niezależny Związek Górników, klub fanów statków typu Aurora, pasjonatów firmy Drake, Bywalców Grimhex, Szmuglerów i innych.

Zapraszamy do rejestracji, zamieszczania screenów, pytań, poradników, handlu i wymiany doświadczeń!
Waszą aktywność będziemy wspierać i promować na rozmaite sposoby.
Warto na wstępnie przywitać się w tym dziale: LINK

 • Like 1


8 Comments


Recommended Comments

Wszystko fajnie, ale jestem  świeży - chciałem przetestować - i po rejestracji wyskakują mi pliki do ściągnięcia wraz z podaniem kwoty do zapłaty. Jak zatem jest z tą darmową, testową wersją?

Share this comment


Link to comment
1 minutę temu, Neuron napisał:

Wszystko fajnie, ale jestem  świeży - chciałem przetestować - i po rejestracji wyskakują mi pliki do ściągnięcia wraz z podaniem kwoty do zapłaty. Jak zatem jest z tą darmową, testową wersją?

Witaj @Neuron. Musimy jeszcze poczekać. Czas USA przesunięty jest o 8 godzin wstecz względem czasu polskiego, a konkretne godziny rozpoczęcia eventu nie zostały podane. Sami spodziewaliśmy się, że bramy zostaną otwarte nad ranem, jednak faktycznie nadal czekamy. Trzeba będzie zaglądać na stronę RSI oraz ewentualnie też tutaj: https://cloudimperiumgames.com/blog/events/star-citizen-announces-alpha-3-5-free-fly-beginning-wednesday-may-1

Share this comment


Link to comment

ok! W takim razie proponowałbym niewielką edycję zawartej w poście informacji... 😉

 • Thanks 1

Share this comment


Link to comment
4 minuty temu, Neuron napisał:

ok! W takim razie proponowałbym niewielką edycję zawartej w poście informacji... 😉

Słuszna uwaga, właśnie edytujemy 🙂.

Share this comment


Link to comment
Godzinę temu, Sarr napisał:

Słuszna uwaga, właśnie edytujemy 🙂.

W Nowym Jorku jakaś szósta rano dopiero... ciekawe, kiedy otworzą.
Plus zastanawiam się, jak to będzie z ludźmi takimi jak ja, którzy zarejestrowali się przed czasem oficjalnego otwarcia owych darmowych bram... i czekają na darmowe ściągnięcie pakietu. Czy liczy się data rejestracji, nie podpadająca jeszcze pod darmowy okres czy też liczy się data ściągnięcia pakietu... cóż, niebawem się przekonam 😛

 

 • Like 1

Share this comment


Link to comment
4 minuty temu, Neuron napisał:

W Nowym Jorku jakaś szósta rano dopiero... ciekawe, kiedy otworzą.
Plus zastanawiam się, jak to będzie z ludźmi takimi jak ja, którzy zarejestrowali się przed czasem oficjalnego otwarcia owych darmowych bram... i czekają na darmowe ściągnięcie pakietu. Czy liczy się data rejestracji, nie podpadająca jeszcze pod darmowy okres czy też liczy się data ściągnięcia pakietu... cóż, niebawem się przekonam 😛

 

Tak, niestety czas mocno przesunięty. Co do kont, nie spodziewamy się takich problemów, wszystkie powinny otrzymać dostęp do gry. Jednak owszem, sprawdzimy jak zdecyduje CIG.

Share this comment


Link to comment

Kochani - tak przy okazji - dajcie znać, kiedy będzie już dostępne - bo i majówka ma swoje prawa 😛

 • Like 1

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Information

 • Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 6 Guests (See full list)

 • Similar Content

  • By Commander Aeon
   Jak wspomnieliśmy na fb, zbieramy od Was kody Referral : ).
   Kod Refferal można użyć w grze tylko raz, przy zakładaniu konta na stronie https://robertsspaceindustries.com/. Dzięki temu gracz, który wpisał taki kod otrzymuje bonusowe 5000 aUEC na start w Star Citizen, co w "trudnych początkach" okazuje się bardzo pomocne. Dlatego nie przegapcie tego kroku podczas zakładania konta!
   Osoba której kodu użyjecie otrzymuje zaś punkty składające się na drabinkę osiągnięć, którą znajdziemy tutaj: https://robertsspaceindustries.com/account/referral-program
   W  Star Citizen Hub Polska działa już Automatyczny Rotator Referral Codes!
   Nasz Rotator to zaawansowany, w pełni zautomatyzowany program, który zwiększa szanse na wylosowanie Kodu Referral dla osób, które wykazują się większą aktywnością w Polskim Hubie poprzez Discord (na kanałach Text i Voice), lub piszą posty na forum (jeszcze większy bonus).
   Dodatkowe punkty możemy otrzymać za treściwy i przydatny post, wyróżniony emotką 🎖️ przez Administrację Huba.
   Wszystkie Bonusy do szansy wylosowania Referral Codes rozpatrywane są w 30-dniowych okresach .
   Uwaga: przesiadywanie na kanale 🚾AFK, na który jesteśmy przenoszeni po 15-minutowej nieaktywności, nie wlicza się do tej premii.
   Instrukcja:
   Przydzielanie Bonusów za aktywność zapewnia synchronizacja Loginu na Forum / nick Handle z profilu z Twoim Username na Discord.
   TL;DR: Ustaw identyczną nazwę na Discord z Loginem na tym Forum lub nickiem Handle w SC, uzupełnij swój profil na Forum o nick Handle i wpisz swój Referral Code w tym wątku. Po następnym losowaniu (gdy dołączy do Discord kolejna osoba) będziesz zsynchronizowany.
   Szczegóły:
   By wpisać się do puli naszego Automatycznego Rotatora wystarczy dodać swój Referral Code w niniejszym wątku, umieszczając post zawierający ów kod. Nie musisz wpisywać do posta nick Handle. Zerknij jak robi to większość osób.
   Ważne: Twoja nazwa konta (Login) na tym Forum (lub Nick Handle w Twoim profilu forowym) powinien być identyczny jak Twój nick Handle w Star Citizen. Abyśmy mogli dodawać Bonusy do szansy wylosowania, któraś z tych nazw musi być także identyczna z kontem (username) na Discord.
   Po dołączeniu do naszego Discord nowego Użytkownika Twoje konto na forum zostanie zsynchronizowane z Twoim Discord Id (numerycznym), będziesz więc mógł dowolnie zmieniać nazwę na Discord.
   W niedalekiej przyszłości dodamy możliwość manualnej synchronizacji nicków z Discord i Forum poprzez komendę naszego Bota (Hub ᵐᵒᵇᶦᵍˡᵃˢᴅʀᴏɪᴅ).
     Alternatywnie, istnieje możliwość dodania więcej niż jednego Kodu Referral w tym samym poście. W takim przypadku należy umieścić nick Handle połączony z kontem na forum jako pierwszy, następnie dowolne nick Handle z Kodem Referral w kolejnych linijkach. Pierwszy Handle powinien mieć identyczną nazwę użytkownika jak nazwa konta na Forum (Login) lub nick z Discord. Wszystkie wpisy muszą zaś przestrzegać poniższego szablonu (Handle oraz po dwukropku ref code, dla każdego z kont SC w oddzielnej linijce):
   @NickHandleONazwieKontaForumLubDiscord: STAR-XXXX-XXXX
   @NickHandleKonta2: STAR-XXXX-XXXX (niezsynchronizowany z kontem Discord nie otrzyma bonusów)
   PRZYKŁAD SZABLONU
   Sugerujemy jednak użycie metody nr1- jedno konto na Forum/Discord = jeden Nick Handle w Star Citizen, co zapewni synchronizację. Prócz wpisu w tym wątku, dobrze gdy wpiszecie swój kod we własnym profilu, a będzie widoczny jak tutaj:

   My podczas promocji naszych stron będziemy umieszczać w nich link do losowego generatora, tak by każdy z Was miał szansę pozyskać w ten sposób Referrali.
   Kody Referral naszych discordowych Instruktorów:
   1. Lider Instruktorów @Sweetie99: STAR-RZLJ-64CK
   2. Oficer Starszy Instruktor @Norbeusz: STAR-YSQB-DL4M
   3. Oficer Instruktor @ChuckJack: STAR-PFST-WMHQ
   4. Oficer Instruktor @Arcadius: STAR-NRV7-GTXG
   5. Oficer Instruktor @klz_pl: STAR-P2XG-S4V7
   6. Oficer Instruktor @BlackySensei: STAR-TCFH-4YKH (na przerwie - ale odpisuje na PW)
   7. Oficer Instruktor @Fosforos: STAR-JJNV-TQMV
   8. Oficer Instruktor @NoobDMG: STAR-DSZR-F7CX
   9. Oficer Instruktor @Rawnock: STAR-5F96-XPRV
   10. Oficer Młodszy Instruktor @WodzirejLSD: STAR-6XQS-72L7
   11. Oficer Młodszy Instruktor @warchlus: STAR-KPYZ-N9QK
   12. Oficer Młodszy Instruktor @Morgooth: STAR-VZHQ-6BH9

   Opiekun działu Issue Council @MatrixSTR: STAR-XVPM-KV6V
   Kod Referral założyciela Huba i zwierzchnika Instruktorów (@Sarr) : "refki przeznaczcie innym" 🙂.
   Dzięki za wybór Referral Codes polskich graczy i szczęścia przy losowaniu w Automatycznym Rotatorze naszego Droida!
   SKOK DO NAJNOWSZEJ STRONY WĄTKU: KLIKNIJ TUTAJ
   UPDATE 13.09.2022: Losowy rotator Referral Code już działa! Star Citizen Hub 2.0 w przygotowaniu.
  • By maksikzapierdalaka
   Szanowni Piloci, Obywatele i Wszystkie Istoty Porozsiewane w Galaktyce 
   Z przyjemnością pragniemy Was zaprosić do wstapienia w szeregi PMC AOD. Jesteśmy zespołem doświadczonych najemnikow których interesuje zarobek i profesjonalizm
   Nasza reputacja opiera się na nieustannym doskonaleniu umiejętności oraz solidnej współpracy. W naszym oddziale ceni się nie tylko umiejętności bojowe, ale także profesjonalizm i skrupulatność w działaniu. Bezpieczeństwo naszych klientów to nasz priorytet.
   Dołączając do naszego oddziału, otrzymacie dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz wsparcia zespołu, który doskonale rozumie specyfikę najemnika. Razem tworzymy solidną i zgrana jednostkę, gotową sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.
   Wymogi Dolączenia do PMC
   Doświadczenie w Najemnictwie:  Oczekujemy od potencjalnych członków posiadania solidnego doświadczenia w polowaniach. Udokumentowane sukcesy w tropieniu i schwytaniu celów będą dodatkowym atutem.
   Zdolności Pilotażowe: Wymagamy wysokich umiejętności pilotażowych i zaznajomienia się z różnymi typami statków kosmicznych. Sprawność w manewrach oraz umiejętność skutecznego korzystania z dostępnych technologii bojowych są kluczowe.
   Profesjonalizm: Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego oczekujemy, że nasi członkowie będą zachowywać się w sposób godny reprezentanta Death Angelsa. Poszanowanie zasad etyki oraz dyskrecja są fundamentalnymi wartościami w naszym środowisku.
   Sprzęt: Posiadanie własnego, odpowiednio wyposażonego statku kosmicznego do celów pracy jest koniecznością. Oczekujemy, że każdy pilot będzie dbał o utrzymanie swojego sprzętu w doskonałej kondycji.
   Zespół: Umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu jest kluczowa dla naszego sukcesu. Poszukujemy osób gotowych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz aktywnie wspierających kolegów w trakcie misji.
   Aktywność: Oczekujemy, że nasi członkowie będą aktywni w grze i zaangażowani w życie korporacyjne. Regularna uczestnictwo w planowanych operacjach i misjach jest istotne dla rozwoju naszego zespołu
   Dołączcie do i zostańcie częścią zespołu, który nieustannie podnosi poprzeczkę skuteczności w tropieniu i schwytaniu wszystkich celi
   Wspólnie osiągniemy nieosiągalne cele!
   https://robertsspaceindustries.com/orgs/A0D

  • By warchlus
   Cześć Wszystkim !
   Wracamy z nowym Eventem w SOBOTE 04.11.23 o GODZINIE 19:00  ! WYŚCIG PO PLUSZAKA!
   Tak jak wspominałem wcześniej robimy Wyścig, zabójstwa między uczestnikami są możliwe ponieważ jest tylko 1 Pluszak
   i 1 NAGRODA : 3,5 M plus zgarnięty pluszak. 
   Rawnok NIE BIERZE UDZIAŁU ponieważ będzie moim wsparciem w tym Evencie 😄
   ZABICIE RAWNOKA JEST RÓWNOZNACZNE Z WYKLUCZENIEM Z EVENTU
   Harmonogram :
   1.Spotkanie na Port Tressler
   2.Port Tressler start wyścigu o godzinie 19:00 (proszę się nie spóźnić)
   3.Kierunek MiC-L3 Endless Odyssey Station, od landing pada, 309 stopni, 66 km
   4.W tym punkcie będzie stał statek C2 na którym będzie schowany Pluszak
   5.Znajdźcie pluszaka i dostarczcie mi go na mete : RUINS 45N
   6.Żeby do mnie dolecieć trzeba lecieć przez :Microtech-Eutrepe-Devils Scrap & Salvage
   7.Gdy już dolecicie trzeba się kierować 124.5 stopni, 16.7 km ( RUINS 45N )
   8.W tej lokalizacji czekam na zwycięzce ! POWODZENIA
   PS.Lepiej zapamiętajcie badź zapiszcie gdzieś lokalizacje ponieważ podczas wyścigu nikt wam o tym nie przypomni.
   PS2.Wszystkie sztuczki dozwolone jest tylko jedna zasada napisana wyżej, Rawnoka NIE ZABIJAMY.

   Edit : POPRAWIONE
  • By warchlus
   Cześć Wszystkim!
   Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom szkolenia które odbyło się wczoraj.
   Jest mi niezmiernie miło że mogliśmy razem spędzić czas.
   Mam nadzieję że przy kolejnych szkoleniach/eventach również będziecie uczestniczyć, a taże w przyszłości 
   sami badź z nami będziecie robić te wydarzenia.
   Pamiętajcie że ma to na celu lepiej zroumieć grę i komunikację,a także dobrze się bawić w wspólnym towarzystwie.
   Dziękuje raz jeszcze wszystkim , bez was nie moglibyśmy organizować tych wydarzeń !
   @Arcadius       - Główny Kierowca
   @klucha_poland  - Ochrona Ekipy Naziemnej
   @Rawnock        - Ekipa Naziemna plus MEDYK/DILER XD
   @Obibok         - Skrzydłowy, Ochrona Ekipy Naziemnej
   @Barthi         - Medyk, Ekipa Naziemna
   @Maskas         - ORGANIZATOR
   @Morgooth       - Kierownik Samozwaniec XD 
   @Serafinq       - AKCJA PLUSZAK
   @karloz_pl      -Medyk, Ekipa Naziemna
   @Wower          - Ochrona , Ekipa Naziemna
   @Zielu          - Obserwator
   @Warchlus       -NISZCZYCIEL WŁASNYCH STATKÓW XD
  • By warchlus
   Witajcie Poszukiwacze Przygód!
   Chciałbym zaprosić Was na nowy event organizowany przez "Warchlus"
   Event "Polowanie na świnke" będzie polegać na polowaniu na mnie "Warchlus"
   Musicie mnie zabić bądź zestrzelić mój statek!(znajdziecie mnie na Całej Mapie SC)
   Będzie na mnie misja w Bounty Hunter(pokazuje moją lokalizacje w Station by było łatwiej 🙂)
   NAGRODA: 1M aUEC + Pingwin(maskotka ze schowkiem w którym schowasz drobne rzeczy)
   Odbędzie się dnia 01.10.23(najbliższa niedziela) o godzinie 19:00. Czas zakończenia zależy od Was.
   Zrobiliśmy go by Nowi Gracze mieli łatwiejszy start w grze, ale zapraszamy także Weteranów bo i dla Was może to być niezwykła przygoda!
   Ze swojej strony mogę obiecać dobrą zabawę i miłe towarzystwo 🙂
   Pamiętajcie jednak towarzysze broni, by rywalizować uczciwie, ma być to zabawa a nie plac boju 😛
   By nie przedłużać! Zapraszam Wszystkich na wspólną ZABAWE 🙂
   Ps. Prosiłbym Was o jedno, byście rozpowiedzieli o naszym małym Evencie osobą które jak byście uważali zainteresują się
   tym wydarzeniem 😄
   Dziękuje za uwagę! Spotkajmy się na"Polowanie na świnke"!
   Ps2.Polowanie obowiązuje tylko na tym Evencie XD

 • Star Citizen Clubs and Societies

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|