Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
-
 • M&V Bar Lorville 1
 • M&V Bar Lorville 2
 • First Light
 • Main Theme
 • V
 • Majesty of Space
 • Mind Games
 • The Rebel Path
 • Sabre Raven (Trailer)
 • Мусорщики
 • To Hell and Back
 • Wushu Dolls
 • Orison Voyager Bar
 • The Sacred And The Profane
 • Rite Of Passage
 • Extraction Action
 • Patri(di)ots
 • Scavenger Hunt
 • Outsider No More
 • Never Fade Away
 • Work In Order
 • Technology
 • Gateway
 • Lovely Day
 • Ustawienia:

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Cześć Dzięki za podesłanie screenów. Zacznę od braków polskich znaków. Otóż w SC występują problemy z polskimi znakami diakrytycznymi w niektórych częściach fontów, nie obsługują nasz język, więc będą takie miejsca, gdzie nie wyświetla ł, ó, ć itp. W miarę możliwości stosuję zamianę z ł na l , ć na c itd. Takie problemy występują najczęściej w tytułach misji lub tytułach wysłanej wiadomości, w kioskach handlowych - chodź nie wszędzie. Wszystko zależy od użycia fontów. Co do tłumaczenia tekstów, SC nie jest przetłumaczony w 100% , więc będzie się wyświetlać także tekst w j.angielskim. Założenie jest takie, że najpierw tłumaczę misje, bo z nimi mamy najwięcej do czynienia a potem pozostałe elementy. Misje chyba są przetłumaczone w 99% ale może się zdarzyć, że gdzieś przeoczyłem. Jak gdzieś się takowa pojawi, to przesyłajcie, w następnym wydaniu będzie już w wersji pl. DZIENNIK , opisy przedmiotów, niektóre fragmenty kiosków oraz wyświetlane podpowiedzi klawiszologi nie są jeszcze w całości w wersji polskiej. Obecnie tłumaczę opisy odzieży, a wyrywkowo przedmioty militarne i pozostałe elementy. Inną kwestią jest to, że dodawane są nowe segmenty do gry, więc staram się już na bieżąco je tłumaczyć, aby były już w polskiej wersji. Nazwy własne nie tłumaczę, poza sporadycznymi przypadkami. Zaznaczone przez Ciebie fragmenty tekstu zostaną przetłumaczone i zobaczę co jest nie tak z brakiem wyświetlanego tekstu z pierwszego screenu. Błąd wyświetlania podpowiedzi klawisza 'KĄT PINGOWANIA RADARU' wydaje mi się , że jeszcze w dwóch lub trzech innych miejscach przeoczyłem zmienione przez CIG zmienne. Tutaj czekam na Wasze wsparcie w postaci screena, szkoda mi tracić czasu na szukanie, a wolę ten czas poświęcić na tłumaczenie. Część już została zlokalizowana i poprawiona. Dzięki i pozdrawiam
 5. Przesyłam zrzuty ekranu z znalezionych błędów i braków w tłumaczeniu.
 6. Hello, tremistrz. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.
  We also invite you to the largest Discord server for space-sim games in Poland: https://discord.gg/starcitizenpolska
  See you in the 'verse!

 7. Ciąg dalszy tłumaczenia SC. Przywróciłem oznaczenia lądowisk na mapie gwiezdnej, tak jak było przedtem. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to w pliku txt 'PRZECZYTAJ MNIE' znajdzie krótką notkę. Miłej zabawy życzę 🖐️ Alex_SC_PL_3.23.1_ver.C2.rar
 8. bad_and_ugly


  Zbiórka kodów Referral!

  STAR-XTWX-MPKP
 9. Witaj, Cris. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 10. Witaj, RedEyeXaXa. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 11. Earlier
 12. Witaj, Dyrion. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 13. Ogromnie współczuję w takim razie i najmocniej Cię przepraszam ze swojej strony 😢. Nie mogliśmy wiedzieć. Po prostu pilnujemy porządku. Dziękuję w takim razie za Twoją odpowiedź i trzymaj się 💔. Gdybyś czegoś potrzebował, pisz. Sprawa wyjaśniona.
 14. Witaj, ogi3372. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 15. Zmarła mi Mama to tak pokrótce, konta nie sprzedałem i na razie nie mam zamiaru się z tym za przeproszeniem pierdolić. Typ wypisuje i spamuje jak głupi i snuje jakieś śmieszne teorie, gdzie tu oszustwo skoro do niego nawet do nie odpisałem. Na tym, forum wystawiłem sprzęt (logitech x56 + freetrack) , który się sprzedał OSOBIŚCIE u mnie W DOMU !!.. Szkoda słów , a kupujący sam pisał ,że ma ponad 20+ ofert to już dawno mógł coś kupić, a nie wypłakiwać się na forum. Tyle jeśli chodzi o mnie.
 16. michaelgogolowski

  WTB konto w SC.

  Przeanalizowałem Twoją ofertę i musze odpuścić z uwagi na cenę. 1300 zł inwestycji w produkt alfa , który nie wiadomo czy kiedykolwiek stanie się grą, jest dla mnie zbyt dużym wyzwaniem 🙂
 17. Witaj, Andi. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 18. Rozumiem że zachodzi podejrzenie oszustwa. Czy autor @nrfegrom może skomentować? Jeśli w ciągu tygodnia nie będzie odpowiedzi, wątek zamykamy.
 19. Witaj, fantazmagoria. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 20. michaelgogolowski

  Konto/Gladius/400I/Squadron42

  Sprzedający podał swoją cenę, ja ją zaakceptowałem i nawet się nie raczył odezwać, że rezygnuje. pomimo, że odczytuje wiadomości PW. Zapewne z powodu mojej propozycji, aby transakcję dla bezpieczeństwa finansowego przepuścić przez allegro - koszty mieliśmy pokryć po połowie.
 21. Witaj, glowamala. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 22. HappyRusher

  Humor ze Star Citizen!

  Pamiętajcie dzieci, zamykajcie statki jak je gdzieś zostawiacie, bo przyjdzie zły pan wszystko wymontuje xD
 23. MatrixSTR


  Katalog Pojazdów

  Hornet w pożegnalnym malowaniu "KILIAN BLUE" Oraz "IRONHEART"
 24. Witaj, mkowallski. Zachęcamy do przeglądania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.
  Zapraszamy również na największy serwer Discord dotyczący gier space-sim w Polsce: https://discord.gg/starcitizenpolska
  Do zobaczenia!

 25. michaelgogolowski

  WTB konto w SC.

  Dziękuję za złożenie oferty, ale na razie nie mogę rozpocząć negocjacji z uwagi na zaawansowane rozmowy w sprawie kupna innego konta w SC. Odezwę się w ciągu najbliższego czasu.
 26. bad_and_ugly

  WTB konto w SC.

  Cześć. Konto na sprzedaż poniżęj , mogę uzupełnić o Scorpiusa LTI z upgredów. o wartości 215,25. Wtedy cena za wszystko 325$ , w przybliżeniu na zł - 1300. Wartość na koncie statku i pakietu to 295,2 $ + wartość referrala ok 70$ . Wartość rynkowa wszystkiego na koncie około 500$
 27. Pierwsza zasada bhp broni palnej na ArcCorp to dobrze się bawić
 1. Load more activity
 • Najnowsze Odpowiedzi

  • Cześć

   Dzięki za podesłanie screenów.  Zacznę od braków polskich znaków. Otóż w SC występują problemy z polskimi znakami diakrytycznymi w niektórych częściach fontów, nie obsługują nasz język, więc będą takie miejsca, gdzie nie wyświetla ł, ó, ć itp. W miarę możliwości stosuję zamianę z ł na l , ć na c itd. Takie problemy występują najczęściej w tytułach misji lub tytułach wysłanej wiadomości, w kioskach handlowych - chodź nie wszędzie. Wszystko zależy od użycia fontów. Co do tłumaczenia tekstów, SC nie jest przetłumaczony w 100% , więc będzie się wyświetlać także tekst w j.angielskim. Założenie jest takie, że najpierw tłumaczę misje, bo z nimi mamy najwięcej do czynienia a potem pozostałe elementy. Misje chyba są przetłumaczone w 99% ale może się zdarzyć, że gdzieś przeoczyłem. Jak gdzieś się takowa pojawi, to przesyłajcie,  w następnym wydaniu będzie już w wersji pl.  DZIENNIK , opisy przedmiotów, niektóre fragmenty kiosków oraz wyświetlane podpowiedzi klawiszologi nie są jeszcze w całości w wersji polskiej. Obecnie tłumaczę opisy odzieży, a wyrywkowo przedmioty militarne i pozostałe elementy. Inną kwestią jest to, że dodawane są nowe segmenty do gry, więc staram się już na bieżąco je tłumaczyć, aby były już w polskiej wersji. Nazwy własne nie tłumaczę, poza sporadycznymi przypadkami.   Zaznaczone przez Ciebie fragmenty tekstu zostaną przetłumaczone i zobaczę co jest nie tak z brakiem wyświetlanego tekstu z pierwszego screenu. Błąd wyświetlania podpowiedzi klawisza 'KĄT PINGOWANIA RADARU' wydaje mi się , że jeszcze w dwóch lub trzech innych miejscach przeoczyłem zmienione przez CIG zmienne. Tutaj czekam na Wasze wsparcie w postaci screena, szkoda mi tracić czasu na szukanie, a wolę ten czas poświęcić na tłumaczenie. Część już została zlokalizowana i poprawiona.   Dzięki i pozdrawiam
  • Przesyłam zrzuty ekranu z znalezionych błędów i braków w tłumaczeniu.
  • Ciąg dalszy tłumaczenia SC. Przywróciłem oznaczenia lądowisk na mapie gwiezdnej, tak jak było przedtem. Jak ktoś nie wie o co chodzi, to w pliku txt 'PRZECZYTAJ MNIE' znajdzie krótką notkę. Miłej zabawy życzę 🖐️ Alex_SC_PL_3.23.1_ver.C2.rar
  • Ogromnie współczuję w takim razie i najmocniej Cię przepraszam ze swojej strony 😢. Nie mogliśmy wiedzieć. Po prostu pilnujemy porządku. Dziękuję w takim razie za Twoją odpowiedź i trzymaj się 💔. Gdybyś czegoś potrzebował, pisz. Sprawa wyjaśniona.
  • Zmarła mi Mama to tak pokrótce, konta nie sprzedałem i na razie nie mam zamiaru się z tym za przeproszeniem pierdolić.
   Typ wypisuje i spamuje jak głupi i snuje jakieś śmieszne teorie, gdzie tu oszustwo skoro do niego nawet do nie odpisałem.
   Na tym, forum wystawiłem sprzęt (logitech x56 + freetrack) , który się sprzedał OSOBIŚCIE u mnie W DOMU !!..
   Szkoda słów , a kupujący sam pisał ,że ma ponad 20+ ofert to już dawno mógł coś kupić, a nie wypłakiwać się na forum.
   Tyle jeśli chodzi o mnie.  
  • Przeanalizowałem Twoją ofertę i musze odpuścić z uwagi na cenę.  1300 zł inwestycji w produkt alfa , który nie wiadomo czy kiedykolwiek stanie się grą, jest dla mnie zbyt dużym wyzwaniem 🙂
  • Rozumiem że zachodzi podejrzenie oszustwa. Czy autor @nrfegrom może skomentować? Jeśli w ciągu tygodnia nie będzie odpowiedzi, wątek zamykamy.
  • Sprzedający podał swoją cenę, ja ją zaakceptowałem i nawet się nie raczył odezwać, że rezygnuje. pomimo, że odczytuje wiadomości PW.  Zapewne z powodu mojej propozycji, aby transakcję dla bezpieczeństwa finansowego przepuścić przez allegro - koszty mieliśmy pokryć po połowie.
  • Pamiętajcie dzieci, zamykajcie statki jak je gdzieś zostawiacie, bo przyjdzie zły pan wszystko wymontuje xD
  • Hornet w pożegnalnym malowaniu "KILIAN BLUE" Oraz "IRONHEART"
  • Dziękuję za złożenie oferty, ale na razie nie mogę rozpocząć negocjacji z uwagi na zaawansowane rozmowy w sprawie kupna innego konta w SC. Odezwę się w ciągu najbliższego czasu.
  • Cześć. Konto na sprzedaż poniżęj , mogę uzupełnić o Scorpiusa LTI  z upgredów. o wartości 215,25. Wtedy cena za wszystko 325$ , w przybliżeniu na zł - 1300.   Wartość na koncie statku i pakietu  to  295,2 $ +  wartość referrala ok 70$ . Wartość rynkowa wszystkiego na koncie około 500$  
  • Pierwsza zasada bhp broni palnej na ArcCorp to dobrze się bawić
  • Kupię konto nieco bardziej rozbudowane niż startowe, za rozsądną cenę.
×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|