Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Witaj, Piotr Biały. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 3. Witaj, Tom and. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 4. Witaj, ghol77. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 5. Earlier
 6. Witaj, Escareth. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 7. Witaj, Raztar. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 8. Witaj, g4z0wn1k. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 9. Witaj, Patryk Stencel. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 10. Hello, Dr.Papaya. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 11. Witaj, alex Wspaniały. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 12. Hello, Mroova. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 13. Witaj, Lex18. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 14. Sarr

  Humor ze Star Citizen!

  Vewy ewil eggz. <gasps> 😮 You don't Saymar. Robiliśmy event - party z inicjatywy innego graczy, które później nazwałem Woodstock / Spacestock 2950. Informowaliśmy o tym podczas testów player cap zwiększonego do 60 na Public Test Universe. Pewien typ najwyraźniej otrzymał sporo zaproszeń i odezwał się tylko nagle ostro i ordynarnie pojechał jednemu z graczy. Ale tak naprawdę bardzo obraźliwie, bez chęci komunikacji. Postanowiłem więc adekwatnie zareagować.
 15. Hello, Wezu. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 16. Witaj, Michał Suszczewicz. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 17. Witaj, Slime King. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 18. Witaj, magulons. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 19. No to musimy się kiedyś zgadać i zrobimy mala kontrę, ja natomiast dożo myślę o dual stickach. Face-tracking już mam. kupiłem w tym roku kamerkę pod FOIPa, ale nie wiem dla czego kłóci się z XSplitem do streamingu. wiec albo FOIP albo Stream... nie zgłębiałem tematu czy idzie to pogodzić
 20. Super, bardzo fajne manewry 🙂. Muszę naprawić swojego Thrustmastera 16000m, pomyśleć o face-trackingu i przepustnicy. Ale i bez tych dwóch ostatnich spróbuję chyba nagrać czasem coś podobnego : ). Zainspirowało mnie to. Ps. Linki już naprawione, trzeba tylko ew. wyczyścić formatowanie. YouTube może jednak miewać czkawki w tym temacie.
 21. Witaj, LechiaTV “Lechita” Atlantyda. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 22. Najnowszy materiał od Terady z V4 planet
 23. Super bardzo przydatne narzędzia 😀
 24. Witaj, prim 19. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 25. Witaj, John Grehhem. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 26. Witaj, Wojtek Sykurski. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 1. Load more activity
 • Najnowsze Odpowiedzi

  • Vewy ewil eggz. <gasps> 😮 You don't Saymar. Robiliśmy event - party z inicjatywy innego graczy, które później nazwałem Woodstock / Spacestock 2950. Informowaliśmy o tym podczas testów player cap zwiększonego do 60 na Public Test Universe.
   Pewien typ najwyraźniej otrzymał sporo zaproszeń i odezwał się tylko nagle ostro i ordynarnie pojechał jednemu z graczy. Ale tak naprawdę bardzo obraźliwie, bez chęci komunikacji. Postanowiłem więc adekwatnie zareagować.
  • No to musimy się kiedyś zgadać i zrobimy mala kontrę, ja natomiast dożo myślę o dual stickach. Face-tracking już mam. kupiłem w tym roku kamerkę pod FOIPa, ale nie wiem dla czego kłóci się z XSplitem do streamingu. wiec albo FOIP albo Stream... nie zgłębiałem tematu czy idzie to pogodzić
  • Super, bardzo fajne manewry 🙂. Muszę naprawić swojego Thrustmastera 16000m, pomyśleć o face-trackingu i przepustnicy. Ale i bez tych dwóch ostatnich spróbuję chyba nagrać czasem coś podobnego : ). Zainspirowało mnie to. Ps. Linki już naprawione, trzeba tylko ew. wyczyścić formatowanie. YouTube może jednak miewać czkawki w tym temacie.
  • Najnowszy materiał od Terady z V4 planet  
  • Witam proszę o dodanie do listy graczy, nick in game  Blade3767
  • Witamy Albert! To blisko do mnie, ja '84. Ogarnąłeś już też nasz Discord, także gramy. Po nowym roku w Star Citizen powinny się pojawić wreszcie aktualizacje Alpha 3.8, które będą stopniowo poprawiać wydajność po wprowadzeniu SOCS. W tym roku zapowiada się sporo ważnej treści dla tej gry. Fajny kanał! I ode mnie masz suba 🙂.
  • Witam Albert...   Ja rocznik 1987 i chętnie pogram z kim. 
  • A czemu nie, o to link: https://www.youtube.com/user/Toms1989 w najbliższym czasie coś dodam z Star Citizen. 🙂
  • Siema, Wrzuć linka do tego tyciego kanału to coś pomożemy z promocją 🙂 i wyświetleniami
  • Siema, Tomasz z Wrocławia z tej strony. Rocznik 89. dołączyłem do Star Citizen w alpha 3.5. 
   gram praktycznie codziennie, jestem codziennie na reddit r/starcitizen tworzę tam kontent. Zdjęcia, tapety, filmiki. 
   Mam tyci kanał na YouTube. 
     wkręciłem kumpla z pracy w SC. Strasznie na wszystko narzeka ale latamy czasem razem. 
   Mój styl gry to raczej exploration niż combat. 
   Ale pomocy w pvp nie odmówię 🙂
  • To ja dodam od siebie, co niedawno znalazłem. Oczywiście wraz z pojawieniem się 3.8 muszą wszystko po updatować (ceny, lokalizacje), ale dadzą radę. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z6mCw2lLwi7bZitvZa_nKNcZzl767i8vq1-kmUUJuUk/htmlview?sle=true#   PLUS: DPS Calculator  https://www.erkul.games/calculator
  • Dzięki za info, nie wiedziałem o tej stronie
  • Lista Polskich Graczy w Star Citizen (RSI Handle) Witajcie! Skok QT do listy graczy Jak dołączyć do spisu powszechnego? Jak przystało na next-genowy projekt online, w Star Citizen można łączyć się w drużyny by wspólnie doświadczać tej niesamowitej gry. Nie jest to przymusem, tytuł przypadnie do gustu również samotnym wilkom. A jednak przemierzanie zimnej przestrzeni bywa ciekawsze w towarzystwie. Nierzadko solidny kompan pomoże nam wykonać trudniejsze zadanie, odegrać się na piratach, zapolować na bounty czy uratować skórę. Dlatego potrzeba móc się jakoś wzajemnie odnaleźć. Wkrótce nasz Hub mocno ułatwi wam poszukiwanie graczy i drużyn, szykujemy w tym celu przydatne narzędzia. Tymczasem jednak, w odpowiedzi na zapotrzebowanie, postanowiliśmy zebrać listę nicków (handle) polskich graczy Star Citizen, którzy zdecydowali się nimi podzielić. Wstępne instrukcje: Aby zobaczyć się wzajemnie z inną osobą w Star Citizen, dodaj jej nick do swoich kontaktów w grze lub na stronie Roberts Space Industries:
   RSI -> klik w Account -> Contacts
   Zanim jednak będziecie mogli się wzajemnie widzieć online, drugi pilot musi dodać cię do kontaktów również.
   Uwaga: po wykonanej operacji może być konieczne zrestartowanie gry! Nie zapominajcie o tym kroku w razie gdyby procedura nie zadziałała. Aby szybko nawiązać kontakt z innymi graczami zapraszamy do skorzystania z tych możliwości:
   1. Napisania posta w niniejszym wątku
   2. Użycia naszego kanału Discord: LINK Lista RSI Handle polskich graczy Star Citizen Raz jeszcze przypominamy, że aby widzieć się w kontaktach online i móc do siebie dołączać należy dodać się do kontaktów w Star Citizen wzajemnie. | Powrót QT 2M1R AlienN7 Ametyst AngusThermopyle Aymore backu citanek Bagba42 Batiatous Bavar Blade3767 CenturionOne CommanderAeon CzarnyMax_PL DamianArbuz daqwid2727poland deathrider1233 dev_mike Devorzhum Dmgerr DocPapaya EmisariuszPL Esiek FireFlypl1 FrosterPL Gdt Jakkus James_Poltropia JCShivon Jerzu Krisuxxx KvotheArlidien lee_rg LePatryQ MaNyMaTy martin_escareth MavPL mirdalan Mjenta MYCAR P4wel PechowySaper Promyk PuchaczRolny Sarrivin serwerygier Sgt_Tom Sheploo Silverain SliderPL Son-X spartan_1_PL toliano Tomskee Turkof Varnhorne WiAtEr_7 wmk Yau71a Informacje - Powrót QT Lista niejasnych wpisów: Avanti (błędny nick - prawdopodobnie Avantio) DeRadagast (błędny nick - prawdopodobnie radagast) Klimat (błędny nick - prawdopodobnie Klimatix lub Klimatrix8) Martin13 (błędny nick - prawdopodobnie Martin1337) Misiorny (błędny nick - prawdopodobnie misior) Neuron (błędny nick - prawdopodobnie neuron88) Olej (błędny nick - prawdopodobnie olej1337) Punky (błędny nick - prawdopodobnie Punkypl) rafko124 (błędny nick - prawdopodobnie rafko-81 lub RAFKOS) Rinzler (błędny nick - prawdopodobnie Rinzler-v2) szoko (błędny nick - prawdopodobnie szokoboroko) Various (błędny nick - prawdopodobnie Various47) Zakapior766 (błędny nick - prawdopodobnie Zakapior76) Lista błędnych wpisów: Badzio (błędny nick) Bonc (błędny nick) Bounty Hunter (błędny nick) COLONELpl (błędny nick) domwez (błędny nick) Kazimierz9 (błędny nick) LokersWyklety (błędny nick) Lukew (błędny nick) Łucznik79 (błędny nick) Marshal1983 (błędny nick) Mazi88 (błędny nick) Meni (błędny nick) Mkoijn (błędny nick) MSDQ (błędny nick) Panakamanana (błędny nick) Petervonblack (błędny nick) rafal_z_pyrlandi (błędny nick) RaphaelVespertilio (błędny nick) russakes (błędny nick) Vim88pl (błędny nick) Vuko (błędny nick) Wiertek65 (błędny nick) Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Bezpiecznych podróży! | Powrót QT
   + Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020r Jak znaleźć się na liście polskich graczy? Jeśli w powyższym zestawieniu brakuje twojego nicka lub jest on niepoprawny, uzupełnij swój profil na forum o właściwe RSI Handle i napisz posta w tym wątku, poniżej tej wiadomości. Dodatkowo możesz poinformować nas w #szukam-graczy na Discord. Wątek ten służy również poszukiwaniu graczy do drużyn, dlatego wasze posty są tutaj mile widziane. | Powrót QT
  • Witaj! Spróbuj najpierw wyłączyć i włączyć mapę ponownie. Istnieje Known Issue które może spowodować, że mapa nie pokaże się za pierwszym włączeniem wcale.
   Następnie próbuj oddalać ekran mouse wheel'em (pokrętłem myszki) do skutku. Powinno zadziałać. ps. czy mógłbyś zmienić sobie nazwę nicka na jakiś mniej reklamowy?
   Możesz to zrobić na swoim profilu tutaj: https://www.starcitizen-hub.pl/settings/ Dzięki z góry.
×