Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Witaj, jakord. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 3. Last week
 4. Masterson Delinquentus

  Zbiórka kodów Referral!

  STAR-C4G3-R3VB MSDeliQuent88 albo Masterson Delinquentus :)
 5. Witaj, daqwid2727. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 6. Puchacz Rolny

  Zbiórka kodów Referral!

  STAR-S5B9-JNQN Tylko Puchacz :)
 7. Witaj, Puchacz Rolny. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 8. Witaj, CobraPL. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 9. Witaj, Marcin Powroźnik. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 10. Witaj, Yautja. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 11. Earlier
 12. POSZADASZ JESZCIE TEN PAKET ZA 56 ???
 13. Witaj, Kamil Zych. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 14. Witaj, Jurek1967. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 15. Witaj, Bubi. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 16. Witaj, CASEDROP.eu.hellcase.com. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 17. Witaj, Agamon. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 18. Witaj, Rud789. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 19. Witaj, Jarosław Szonert. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 20. Witaj, Marcin. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 21. Witaj, Sepe2k. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 22. Witaj, Kajetan Boncler. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 23. Witaj, [PRIV]Spider. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 24. Witaj, Vuko. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 25. Witaj, Jaroslaw Smolar. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 26. Hello, domwez. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 27. Witaj, Promyk. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 28. Witaj, Marcin Matylla. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 1. Load more activity
 • Najnowsze Odpowiedzi

  • STAR-C4G3-R3VB MSDeliQuent88 albo Masterson Delinquentus :)
  • Guest IVAN
   POSZADASZ JESZCIE TEN PAKET ZA 56 ???
  • Dziękuję za odpowiedź, sprawdzę jeszcze raz to.
  • No więc tak, należysz do Aeon i Epoch Club jak m.in. i ja dlatego że założyłeś konto dość wcześnie w procesie produkcji Star Citizen. Podkoszulki niestety nie są jeszcze zaimplementowane. Mają mieć znaczenie prestiżowe już po premierze Star Citizen, poza tym nie mają żadnego inne użycia.
   Screenshot: Link Odnośnie zaś Takuetsu Mustanga, to są to faktycznie przedmioty możliwe do postawienia w Twoich prywatnych kwaterach, czytaj, obecnie w Hangarze 🙂. Z najwyraźniej z jakiegoś powodu nie zostało to jasno opisane.
  • Witam jeśli jest ktoś zainteresowany do odsprzedam swój czas w Elite Dangerous + Horizon Horizons  jest dodatkiem do gry który umożliwia lądowanie i poruszanie się po planetach. Kończę tam przygodę z powodu braku czasu i chcę się skupić na jednym świecie w Star Citizen. Cena skromna 120 zł Osoba chętna a nie obeznana w kwestii przejęcia konta to chętnie pokieruje jak to zrobić w raz z mianą maila u nich.  
  • Witam, mam takie pytanie bo w MY HANGAR mam różne prezenty i to są głównie rzeczy które mogę ustawić jako dekoracje w moim hangarze. Ale są dwie pozycje co do których mam wątpliwości gdzie mogę je użyć. Pierwsze zdjęcie przedstawia nagrody i tu nie widać dopisku ze to jest dekoracja hangaru, być może wy wiecie co mam zrobić z tym fantem. Drugie z nich to koszulka AEON CLUB i prawdopodobnie gdzieś mogę ją odebrać w grze i sprawić by mój bohater mógł ją nosić.
  • Hmm. Jak sam zauważyłeś, jest to gra w Alpha : ). Cały czas jest tworzona. Niestety tak to wygląda w Alpha zwykle, niezależnie od tytułu.
   A tutaj dodajmy fakt, że nikt nigdy wcześniej nie próbował nawet tworzyć tak skomplikowanej, ogromnej gry, z taką ilością systemów w wersji online, pełną fizyką w trybie online i niewyobrażalną masą immersji i realizmu. Trzeba było pytać nim zakupiłeś pledge jak to wszystko wygląda, uniknął byś nieporozumienia 🙂. I może właśnie dobrze w takim razie że o tym piszesz, dzięki Tobie inni gracze będą mogli wybrać nieco bardziej świadomie - czego im serdecznie życzę. Wejdź do nas na Discord, zobaczysz że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego wszystkiego i pomagamy zgłaszać bugi, a twórcy naprawdę grę rozwijają i nad nią pracują. To że gra działa tyle lat nic nie znaczy wobec wymienionych przez Ciebie bugów z uwagi na to, że CIG co chwila dodaje nowe systemy i przebudowuje istniejące, dodając im kolejne możliwości, które wynikają z przemyślanego planu wobec tej gry. To naturalne że pojawiają się tego rodzaju błędy w kodzie, to jest zwyczajnie aż tak skomplikowany system i każdy kto chciałby pograć w Star Citizen już teraz, nim nawet gra znajdzie się w fazie beta, powinien się po prostu z tym liczyć : ). Trzeba wiedzieć co warto robić, czego nie - a i to się zmienia z patcha na patch. Tak to właśnie wygląda, tak się produkuje gry i Ty robiąc pledge powinieneś był wiedzieć, że dołączasz do otwartej _produkcji_ tytułu we wczesnej jej fazie. Z tego co piszesz wynika, że oczekiwałeś gry raczej już w trybie beta : ).
   Nie widzę też sensu w "dorabianiu się" w Star Citizen kiedy i tak po 3 miesiącach, w kolejnym kwartale wchodzi kolejny duży Update, jak co kwartał i będzie miał całkowity wipe progresu. My robimy takie rzeczy w sumie i tak, ale licząc się z tym - po prostu znajdujemy radość w testowaniu kolejnych niesamowitych miejsc, statków, broni, feature'ów, z brania udziału w produkcji komunikacji w naszej dość niszowej, generalnie sympatycznej społeczności. Rozumiesz teraz? To jest niesamowicie zapowiadająca się gra, z testowania której czerpiemy mnóstwo frajdy i radości. Mamy dużą tolerancję na bugi, gdyż wiemy, że tak to musi wyglądać, ponieważ CIG ma aż tak ambitne plany i cały czas dodaje mnóstwo nowego contentu. Akceptując to z góry ma się inne podejście - a jeśli dla kogoś takie warunki gry podczas pracy nad nią nie są do zaakceptowania, zwyczajnie nie powinien jej na tym etapie kupować, bo się rozczaruje jak Ty 🙂 . Nam, którzy wiedzieliśmy z czym mamy do czynienia, tytuł już teraz dostarcza wrażeń, jakich nie może dostarczyć żadna inna gra. Wierz mi, że ta fizyka w przestrzeni kosmicznej, złożoność statków, pełna immersja itd. to rzeczy prawie niemożliwe do zrealizowania w dzisiejszych czasach i nikt inny poza CIG nawet nie próbuje robić tego w tak next-genowy sposób. Progres jest jednak ogromny. Niebawem zobaczysz jak wiele rzeczy zostanie dodane w 1 kwartał, za kilka dni pojawią się u nas Patch Notes. I wtedy śmiało zadaj sobie pytanie, czy robione jest dużo, czy mało - w 3 miesiące. Co trzy miesiące obecnie. Mimo iż będzie to w sumie i tak najmniejsza aktualizacja, z uwagi na zmianę trybu produkcji (od niedawna pracują w nieco inny sposób, "staggered development", który przyspieszy wszystko znów, ale pierwszy kwartał owego podejścia przez to miał będzie mniej feature'ów). Zapraszam byś dołączył do nas na Discord: https://discord.gg/TH3cQkj  gdzie możesz z nami porozmawiać, graczami, którzy z własnej woli i z pasji grają w tę grę. Jest tam też kilka osób które obecnie nie grywają - np. czekają na kolejny update, oraz pewnie też kilka które się zniechęciły póki co. To wszystko jest w porządku. Wolałbym tylko, by każdy uprzednio, przed wykonaniem pledge, zrozumiał że takie bugi będą się zdarzały cały czas, mimo że gra robi się coraz bardziej grywalna. Będą to bugi totalnie podstawowe, np. dotyczące UI, lądowania i innych podobnych systemów, utrudniających czasem wykonywanie jednych misji, a czasem innych. A czasem nawet oznaczające śmierć postaci, zniszczenie statku, utratę całego wiezionego ładunku itd. M.in. po to właśnie testujemy by pomóc to wszystko znajdować i naprawiać, ale przy tym wielu z nas ma i tak mnóstwo frajdy i niesamowitych wrażeń. Ponieważ nic innego na świecie nie oferuje takich i prędko nie będzie, wielu z nas ma zamiar wspierać ten projekt tyle ile tylko trzeba. Widzimy ogromny, nieustanny progres. Jest niezaprzeczalny. Ale nas również czasem denerwują błędy w kodzie, też czasem robimy sobie przerwy 🙂. Łącznie ze mną. Mnie także do szału doprowadzało hover mode w 3.6. Ale wiedząc z czym ma się do czynienia można po prostu wybrać, czy chce się uczestniczyć w takiej Alfie, czy nie. Fakt też, że trafiłeś chyba na jeden z najbardziej frustrujących Update'ów, z hover mode, który już właśnie przestaje istnieć, zastąpiony innym systemem. Tak więc raz jeszcze, wpadnij do nas na Discord pogadać o wszystkim :). Przekonaj się jak inni gracze mają różne podejścia, akurat nawet jest u nas inny nowy kolega, który tak jak Ty prosił o jakieś porady. On póki co nie narzeka na te sprawy, może dlatego, że był ich świadomy wcześniej : ).
  • Muszę przyznać że jestem strasznie rozczarowany tą grą, od dwóch dni latam i nic mi się nie udało zarobić. Latam by pohandlować to za każdym razem grę wywala jak dolatuje do celu, niestety ładunek przepada i kasa zainwestowana w towar.  Latam by przewozić paczki to 3 na 4 paczki znikają mi w statku i przepadają, albo przy oddaniu przesyłki, grę szlak trafia i misja nie wykonana. Bardzo często jak wychodzę z WARP ha ha, to ląduję od razu w planecie no i statek BUUUM, ech misja przepada. I tak dalej i tak dalej, no i niestety dochodzi jeszcze to że za każdym razem człowiek cofa do stacji gdzie wyleciał i za każdym razem muszę czekać 16 minut by statek wrócił. Czyli 16 minut czekania 8 minut lotu i ponownie to samo, 30 minut z beczki wyleciało czyli stracone. Oczywiście to tylko część problemów, bo wszystkiego nie będę tu opisywał, dwa dni i niczego się nie dorobiłem. Jestem zdegustowany i żałuję że wydałem pieniądze na to, oczywiście ja rozumiem że to jest ALFA, ale kurna z takim budżetem i tyle lat to jest prawie nie grywalne. Och bym zapomniał dlaczego to własnie serwery na Europę mają takie problemy z tym że grę często wywala, no to daje do myślenia. Czy tylko ja mam taki problem z tym czy to wszystkim się zdarza.
  • No to nieźle 😄. Tym lepiej dla Ciebie, to na pewno. I skoro tak to może już w ten sposób zostanie. Jasne, do zobaczenia w grze : ).
  • AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN
  • Nieźle, a do którego statku robiłeś upgrade? Czasem dają dodatkowe statki z uwagi na to, że kupiony jest zbugowany lub niekompletny. Dlatego do Mustanga Alpha nadal dodają Aurorę MR. Ale ona zniknie kiedyś tam w przyszłości.
  • Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.
  • No proszę, Freelancer to do handlu świetny statek 🙂. Tak, lądowanie w 3.6 jest utrudnione z powodu Hover Mode, który za kilka dni zastąpi Proximity Assist. Wkrótce będziemy grać w Star Citizen Alpha 3.7 gdzie powinno być znacznie wygodniej, chociaż to nadal dopiero początki - w kolejnych aktualizacjach zmieni się interfejs, pojawią się nowe możliwości, w tym prawdopodobnie dodatkowe monitorowanie pozycji statku podczas lądowań.
  • Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.
  • Witaj @igorweber 🙂, Innymi słowy, złapałeś crime stat poziomu pierwszego. System dotyczący przewinień i piractwa jest jeszcze bardzo świeży, pojawił się dopiero w Star Citizen Alpha 3.6 : ). Prawdopodobnie więc wystąpił jakiś bug, to są pierwsze testy. Mogłeś także zderzyć się niechcący z innym statkiem lub przegiąć jakoś przy lądowaniach zbyt wiele razy. Lub zgodzić się na transport / zatarcie śladów czegoś nielegalnego. Aby pozbyć się crime statu możesz dać się zestrzelić siłom porządkowym w kosmosie, udać się do Lorville na planecie Hurston by dokonali tego strażnicy. Lub ambitniej, kupić np. na Grimhex narzędzie do hackowania terminalu aby oczyścić swój crimestat w którymś Security Poincie. Najbliższy Port Olisar będzie Security Post Kereah. Stacja znajduje się na orbicie planety Cellin, dotyczą jej często misje typu Mercenary. Uważaj jednak w jej okolicy, gdyż są to niebezpieczne rejony, gdzie możesz natknąć się na agresywnych graczy-przestępców. Możesz także wybrać inną drogę - jako osoba poza prawem w zakładce Private Twojego MobiGlas znajdziesz niedostępne wcześniej zlecenia. Z nimi także możesz się rozwijać, zwykle to również lepiej płatne. Minusem będzie rosnący crime stat. W razie dalszych pytań, napisz znów, pomożemy.
  • Mam pytanie dlaczego zostałem Piratem i wszyscy do mnie strzelają w kosmosie, w górnym prawym rogu mam jakiś celownik na czerwono. problem w tym że ja nic nie zrobiłem, latałem i przesyłki rozwoziłem i nikogo nie zniszczyłem. A zarazem z nikły mi ofert gdzie mogę latać po paczki.
×