Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Star Citizen Hub PL

Administrators

Star Citizen Hub PL last won the day on May 4

Star Citizen Hub PL had the most liked content!

Community Reputation

9 Seller

1 Follower

About Star Citizen Hub PL

 • Rank
  Star Citizen
 • Birthday 12/09/2018

Star Citizen Data

 • Referral Code
  STAR-GHXV-MG2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Social Info

 1. Witaj, X KAM. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 2. Witaj, Gastar13. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 3. Witaj, Izrus. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 4. Witaj, mroniu. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 5. Witaj, cichy77. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 6. Witaj, [email protected] Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 7. Hello, Spike. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 8. Witaj, silverhaze5g. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 9. Witaj, Rus3kPL. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 10. Witaj, ZbychM. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 11. Witaj, rafi1242. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 12. Witaj, Diabeł. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

 13. Hello, Pawel R. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 14. Hello, Pawel R.. We encourage you to browse and look around. If you have any questions, do not hesitate to ask. We've sent you some useful information.

 15. Witaj @j. ch!

  Tworzenie własnego bloga to nie jest niestety właściwy sposób na pytanie o bugi w grze i jak sobie z nimi radzić. Nie ma nawet jak odpisać bo napisałeś tylko opis bloga, nie ma w nim notek.

  Napisz tutaj: https://www.starcitizen-hub.pl/spectrum/6-centrum-szkoleniowe-porady-i-dyskusje/

  Albo zajrzyj do nas na grupę czy discord i zapytaj tam.

  1. j. ch

   j. ch

   ok dziekuje

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|