Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Pliot, please register.

  Pilots visiting and browsing the community are asked to register.
  Thanks to this we will be able to offer more useful content. Thank you.

Online Users


7 users online

 1. Guest

  Guest

  Just now

 2. Guest

  Guest

  2 minutes ago

 3. Guest
 4. Guest

  Guest

  11 minutes ago

 5. Guest

  Guest

  16 minutes ago

 6. Guest

  Guest

  17 minutes ago

 7. Guest

  Guest

  17 minutes ago

Information

 • Our picks

  • Crusader Ares Starfighter - Myśliwiec ponad swoją wagę
   Crusader Ares Starfighter - Myśliwiec przekraczający swoją klasę


   Informujemy, że Concierge dostali właśnie info o nowym statku: Crusader Ares Starfighter.
   Obecnie Aresa mogą zamówić wyłącznie osoby ze statusem Concierge. Jednak warto się z nim zapoznać każdemu - z czasem powinien być powszechnie dostępny.

   Crusader Industries Ares Starfighter


   Najnowszy statek ze stajni Crusader to nowoczesny myśliwiec stworzony do walki z dużymi fregatami i liczną obstawą. Będzie to statek jednoosobowy, bez pokładu, o dużym zasięgu. Crusader Industries wyprodukuje dwa warianty: wyposażonego w lasery i mocne tarcze Ares Starfighter Ion oraz uzbrojonego w balistyczne gatlingi Ares Starfigher Inferno.

   Ares Starfighter Ion


   Wersja Ion w zasadzie obudowana jest wokół masywnego lasera Behring FS7E (Size 7), posiada także mocne tarcze - aż 3 jednostki średniego rozmiaru. Aby zmitygować generowane ciepło, potrójne będzie także chłodzenie, podwójne zaś zasilanie. Wszystkie komponenty rozmiaru medium.


   Poza działkami Ares w wariancie Ion posiadać będzie 4 rakiety Size 5, 2 niemodyfikowalne podwieszenia z 4 rakietami Size 3 i 2 podobne, z możliwością wymiany.
   Ion tym samym może się sprawdzić w walce z dużymi celami, osłabiając i stopniowo zdejmując ich tarcze.

   Ares Starfighter Inferno


   Wariant Inferno może być przydatniejszy w bojach z obstawą fregat. Posiadać będzie znacznie mocniejszy kadłub, kosztem między innymi tarcz i chłodzenia (podwójne coolery, nie potrójne jak w Ares Ion). Działko Inferno to Behring FS7B - potężny balistyczny gatling Size 7. Broń tego rozmiaru powinna robić sito ze słabiej opancerzonych celów i mocno uszkadzać cele średnio-opancerzone.


   Ponadto na jego wyposażeniu znajdzie się identyczny zestaw rakiet jak w przypadku wersji laserowej - 4x Size 5, 2 nieserwisowalne mounty po 4x rakiety Size 3 i 2 identyczne z możliwością modyfikacji.

   Dostepność

   Statek znajduje się w fazie konceptowej, ale też już w produkcji, więc może tym razem nie będziemy musieli zbyt
   • 0 replies
  • Szukam Drużyny | Lista Polskich Graczy w Star Citizen (RSI Handle)
   Lista Polskich Graczy w Star Citizen (RSI Handle)

   Witajcie!

   Skok QT do listy graczy   Jak pewnie wielu z was się domyśla, w Star Citizen można łączyć się w drużyny aby wspólnie doświadczać tej niesamowitej gry. Nie jest to oczywiście przymusem, gra jest otwarta na samotnych wilków. A jednak przemierzanie zimnej przestrzeni bywa ciekawsze w towarzystwie. Nierzadko także solidny kompan pomoże wam wykonać trudniejsze zadanie, odegrać się na piratach, zapolować na bounty czy uratować skórę. Dlatego potrzeba móc się jakoś wzajemnie odnaleźć.

   Nasz Hub wkrótce zdecydowanie ułatwi wam poszukiwanie graczy i drużyn, szykujemy w tym celu przydatne narzędzia. Tymczasem jednak, jako że wielu z was o to prosiło, postanowiliśmy zebrać listę nicków (handle) polskich graczy Star Citizen, którzy zdecydowali się nimi podzielić w naszym neutralnym Hubie.

   Wstępne instrukcje:

   Aby zobaczyć się wzajemnie z inną osobą w Star Citizen, dodaj jej nick do swoich kontaktów w grze lub na stronie Roberts Space Industries:
   RSI -> klik w Account -> Contacts
   Zanim jednak będziecie mogli się wzajemnie widzieć online, drugi pilot musi dodać cię do kontaktów również.
   Uwaga: po wykonanej operacji może być konieczne zrestartowanie gry! Nie zapominajcie o tym kroku w razie gdyby procedura nie zadziałała.

   Aby nawiązać kontakt z innymi graczami zapraszamy do skorzystania z jednej z możliwości:
   1. Napisania posta w niniejszym wątku
   2. Nawiązania kontaktu na naszym kanale Discord: LINK


   Lista RSI Handle polskich graczy Star Citizen

   Raz jeszcze przypominamy, że aby widzieć się w kontaktach online i móc do siebie dołączać należy dodać się do kontaktów w Star Citizen wzajemnie. | Powrót QT
    • Like
   • 1 reply
  • Graj za darmo w Star Citizen przez 12 dni! Rozkład Jazdy Intergalactic Aerospace Expo 2949
   Graj za darmo w Star Citizen przez tydzień!

   Wydarzenie w rozpoczyna się w najbliższą niedzielę 24 Listopada 2019

   Też chciałbyś znaleźć się w miejscu widocznym poniżej? Masz okazję. Dołącz do setek tysięcy graczy testujących najpopularniejsze statki we wszechświecie zupełnie za free. Każdego dnia otrzymasz dostęp do licznych modeli jednego z wiodących producentów. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę 24-go Listopada 2019.


   Screen: "Prawie legalne lądowanie w Area18..."

   Nie zapomnij założyć konta tutaj: LINK, zajrzeć do poradnika "Jak zacząć grać w Star Citizen" i dołączyć do polskiej grupy dyskusyjnej o Star Citizen w tym miejscu: LINK

   Wpadnij również do nas na Discord, gdzie codziennie dyskutujemy o naszych przygodach, dzielimy się doświadczeniem i umawiamy na wspólne misje, treningi, loty i piesze wyprawy: polski neutralny Discord Star Citizen

   Zaglądajcie do niniejszego newsa po dokładne informacje o sposobie aktywacji darmowego tygodnia. Zaktualizujemy opis gdy tylko powstanie strona rejestracyjna.

   WSKAZÓWKA: Jeśli zechcesz z nami pozostać, każdego dnia dostępne będą wyprzedaże statków firm, których dni mają miejsce. Pamiętaj by zakładając konto na stronie RSI wpisać w pole czyjś kod referral - to jednorazowa okazja na otrzymanie 5000 UEC. Te podstawowe kredyty naprawdę przydadzą ci się w grze.
   Wybierz sobie dowolny ref kod w tym wątku: Zbiórka kodów referral
   Następnie możesz śmiało wpisywać w nim swój własny kod widoczny w RSI/Account. Referral ladder wygląda korzystnie.

   Poniżej znajdziecie oficjalny rozkład jazdy świętowanej rocznicy, wzbogacony o nasze ułatwienia. Do zobaczenia w przestrzeni!

   Intergalactic Aerospace Expo 2949

   Największe doroczne spotkanie entuzjastów statków kosmicznych!

   Aby uczcić tegoroczną najważniejszą imprezę lotniczą i kosmiczną oraz upamiętnić naszą rocznicę, rozpoczynamy wydarzenie Free-Fly. Od 24 listopada do 5 grudnia masz szansę wypróbować niektóre z najbardziej znanych pojazdów Star Citizen za darmo.


   • 0 replies
  • Darmowy Tydzień w Star Citizen! | Zagraj korzystając z aż 5 ciekawych statków
   Tydzień grania w Star Citizen w pełni za darmo!

   Jeśli interesuje Cię najnowocześniejszy na świecie next-genowy space-sim, a nawet symulator życia w roku 2949, no to czekałeś na ten moment.
   Od dzisiaj, 28-go października 2019, przez cały tydzień aż do 4 listopada 2019, w Star Citizen Alpha 3.7.1 pograsz zupełnie za free!

   W tym celu Cloud Imperium Games przygotowało dla Ciebie aż 5 ciekawych statków.

   Jeśli jesteś tu nowy, witaj! Jeżeli wracasz po długiej nieobecności, aby sprawdzić co się zmieniło, witamy ponownie! Jeśli zaś jesteś aktualnym graczem, miło cię u nas widzieć!
   To wydarzenie Free Fly pozwoli wszystkim graczom sprawdzić pięć dostępnych przez cały tydzień statków. Jeśli chcesz, rzuć okiem na nasze wprowadzenie do gry.

   Najnowsza wersja Star Citizen, Alpha 3.7.1, została właśnie wydana i oferuje mnóstwo aktualizacji i nowych treści. Zejdź pod powierzchnię planet w rozbudowane systemy jaskiń, weź udział w dochodowej sztuce górnictwa i upoluj cenne minerały za pomocą potężnego narzędzia Pyro Multitool lub podziel się walką, celami misji i łupami jakie zdobędziesz wspólnie z innymi graczami. To tylko kilka nowych funkcji w Alpha 3.7.1. Więcej informacji znajdziesz w naszym CommLink.
   OBIERZ I ZAINSTALUJ GRĘ   Odwiedzając stronę Star Citizen 3.7 Free-Fly Event , zostaniesz poproszony o założenie nowego konta lub zalogowanie się i zastosowanie kodu promocyjnego wydarzenia, dając ci dostęp do gry i 5 statków dostępnych przez cały event.

   Kod odblokowujący darmowy tydzień z projektem Star Citizen Alpha i pięcioma statkami:


   Po zastosowaniu kodu promocyjnego możesz pobrać i zainstalować RSI Launcher, który pozwoli Ci pobrać Star Citizen i po zalogowaniu zapewni ci dostęp do przygotowanego dotychczas Wszechświata.

   Warto także byś upewnił się, że twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe pozwalające na komfortową grę.

   • 0 replies
  • Star Citizen 3.7.0 Alpha już na serwerach LIVE! | Szczegółowe Polskie Patch Notes
   Star Citizen 3.7 - Patch Notes Aktualizacji LIVE.3180042

   Aktualizacja Star Citizen 3.7 już na serwerach!
   RSI Launcher powinien teraz wskazywać: VERSION 3.7.0- LIVE.3180042.
       Nowe Funkcjonalności

   Gameplay

   Dodano opcję aktywacji głosowej dla transmisji VOIP dostępną w menu opcji FOIP / VOIP.


   Dodano kioski z wypożyczalnią statków.    

   Kioski umożliwiające wynajmowanie statków i pojazdów znajdują się w rejonie stacji Teasa Spaceport w Lorville (Vantage Rentals) oraz na terenie Riker Memorial Spaceport w Area18 (Traveler Rentals). Gracze mogą określić zamierzony okres wypożyczenia (1, 3 lub 30 dni czasu realnego), przy czym dłuższy czas trwania usługi oferuje lepszą jej wartość ekonomiczną. Wynajmowane statki są ubezpieczone i konfigurowalne. Czas pozostały wypożyczenia przedstawiony jest w mobiGlas i terminalach ASOP.

   Gracze podróżujący pieszo mogą od teraz zajmować się również górnictwem, wydobywając surowce z niewielkich skał.

   Aby wydobywać minerały i kryształy, gracze będą potrzebować narzędzia wielofunkcyjnego (multitool) oraz końcówki służącej do wydobycia (mining attachment). Oba przedmioty można zakupić w Area18, Lorville oraz w Levski. Po wyposażeniu narzędzia gracz ujrzy interfejs regulujący siłę lasera oraz okno stanu aktualnego skały podobne do tych z mechaniki górnictwa w statku Prospector. Gdy skała zostanie rozbita, cenne minerały odłamią się z niej w drobniejsze kawałki, które można będzie zebrać ręcznie, aby umieścić je w podręcznym ekwipunku gracza.

   Na powierzchniach planet i księżyców można od teraz znaleźć rozmaite obiekty do możliwe do zebrania.
    • Like
   • 6 replies
 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Member Statistics

  290
  Total Members
  344
  Most Online
  Piotr Biały
  Newest Member
  Piotr Biały
  Joined
 • Donation Stats

  0.00 USD
  Total Donations
  8.13 USD
  Total Goals

  0.00 USD of 8.13 USD goal reached.
 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Witamy wśród nas!

  • Piotr Biały

   Piotr Biały 0

   Star Citizens
   Joined:
   Last active:
  • Tom and

   Tom and 0

   Star Citizens
   Joined:
   Last active:
  • ghol77

   ghol77 0

   Star Citizens
   Joined:
   Last active:
  • Escareth

   Escareth 0

   Star Citizens
   Joined:
   Last active:
  • Raztar

   Raztar 0

   Star Citizens
   Joined:
   Last active:
 • Donation Goals

  Server Upkeep

  Support for the upkeep of our server. The cost is $8.13 per month.
  Screenshot 2019-01-17 23.18.51.jpg  0.00 USD of 8.13 USD goal reached.
  Donate Now
  Promotion of the Hub

  Any additional support that will be entirely devoted to advertising of the neutral Polish Hub of Star Citizen.


  Donate Now
×