Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-
  • M&V Bar Lorville 1
  • M&V Bar Lorville 2
  • First Light
  • Main Theme
  • V
  • Majesty of Space
  • Mind Games
  • The Rebel Path
  • Sabre Raven (Trailer)
  • Мусорщики
  • To Hell and Back
  • Wushu Dolls
  • Orison Voyager Bar
  • The Sacred And The Profane
  • Rite Of Passage
  • Extraction Action
  • Patri(di)ots
  • Scavenger Hunt
  • Outsider No More
  • Never Fade Away
  • Work In Order
  • Technology
  • Gateway
  • Lovely Day
  • Ustawienia:
  • 1
ZbychM

Problemy z CrimeStat, prośba o pomoc

Pytanie

Witam. Jestem nowy w Star Citizen. Gram od 7 dni. Dostałem jeden znak kryminalny i 3 dni temu gra wtrąciła mnie do więzienia. Chciałem odpracować lecz co chwila wyskakują problemy. Wydobyłem skał na 4 000 000 Merits. Time Release 00:00:00. Nie mogę wydostać się z więzienia, co mnie wybije z gry wpisuje znowu 1 stopień kary a czasem 2 i 3. Nie idzie też zegar (odejmujący czas kary). Proszę o pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 9.06.2020 o 16:37, ZbychM napisał:

Witam. Jestem nowy w Star Citizen. Gram od 7 dni. Dostałem jeden znak kryminalny i 3 dni temu gra wtąciła mnie do więzienia. Chciałem odpracować lecz co chwila wyskakują problemy. Wydobyłem skał na 4 000 000 Merits. Time Release 00:00:00. Nie mogę wydostać się z więzienia, co mnie wybije z gry wpisuje znowu 1 stopień kary a czasem 2 i 3. Nie idzie też zegar (odejmujący czas kary). Proszę o pomoc.

Witaj @ZbychM!

Najmocniej Cię przepraszam że długo czekałeś na odpowiedź, aż tyle pracy ostatnio.

No więc, rzecz jasna jeżeli posiadasz CrimeStat (CS) to timer powinien zawsze wskazywać więcej niż 00:00:00. To już jest bug.  Odpracowywanie kary polega na zmniejszaniu czasu do wyjścia przez odpracowywanie w kamieniołomach lub przeczekanie wyroku. Liczą się tutaj godziny realnego czasu, więc zegar bije również po wylogowaniu. Czy udaje się wyjść z więzienia i wrócić normalnie na Public Universe?
Jeśli tak, to obecnie w pierwszej chwili wyrzuca wtedy w kosmos, ale po respawnie przy użyciu klawisza Backspace (przytrzymaj) powinno przenieść do łóżka na ostatnio odwiedzaną stację.

Napisz please czy tak się dzieje. Dalej, czy możesz grać normalnie i tylko nadal masz CrimeStat? Więc trafiasz do więzienia znów dopiero po zestrzeleniu?
Podaj więcej szczegółów. Choć po tym co piszesz wnioskuję, że może być jednak konieczny Character Reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. poradził reset postaci. Już jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zrzeszenia założone przez graczy

  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 4 gości (Zobacz pełną listę)

    Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Nadchodzące wydarzenia

    Brak nadchodzących wydarzeń
  • Aktywni użytkownicy

  • Kluby i Fora Citizenów

  • Statystyki społeczności

    • Tematów
      136
    • Odpowiedzi
      644
  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      777
    • Najwięcej online
      985

    Nowy gracz
    lemartes_50050
    Rejestracja
  • Podobne transmisje

    • Przez warchlus
      Cześć Wszystkim!
      Dziękuje Wam za wspólnie spędzony czas , mam nadzieję że powtórzymy niejednokrotnie takie przygody jakie mogliśmy przeżyć w tym wydarzeniu.
      Miejmy nadzieje że w następnym wydarzeniu będzie więcej osób, bo im więcej tym weselej a także wszyscy możemy się od siebie czegoś nauczyć .
      Oczywiście na koniec jak zwykle nie mogło zabraknąć fajerwerków.
      Chciałbym podziękować także tym osobą którzy uczestniczyli wraz ze mną w tej przygodzie :
      DJ eXon , Rawnock , Barthi , deniko13 , karloz_pl , Morgooth , Norbeusz , Pablito99 . 
       
       






    • Przez warchlus
      Cześć Wszystkim
      Zauważyłem że wszyscy lubimy wspólnie spędzać czas w swoim gronie więc chciałbym kontynuować to i zaproponować kolejne spotkanie w ramach rozpoczętego eventu. 
      Jeśli byście chcieli znów spędzić miłe jak i zabawne chwile w tej grze  to zapraszam serdecznie.
      Mam nadzieje że spotkamy się w jak najliczniejszym gronie i znów wyruszymy na wspólną przygodę. 
      Zapraszam wszystkich na Event Piracki który odbędzie się w niedziele w godzinach od 18 do 20. 
      Miejsce spotkania to oczywiście nasz stary kochany Port Olisar (który jeszcze jest). 
      To jest mapa piracka która pokazuje miejsce zrobienia naszego grupowego zdjęcia, trzeba znaleźć to miejsce i wykonać masz plan działania który znajduje się pod mapą. 
      Piraci za  stery i ruszamy w świat szukać coraz to i nowsze przygody 🙂
       "Na koniec Świata i jeszcze dalej" - niech to będzie nasz motyw przewodni po tej wyprawie w nieznane 😉

      Opis naszego zadania : 
      -zgromadzenie na : Port Olisar
      -wyprawa do układu Hurston
      -wyprawa na Aberdeen
      -zmiana pojazdów na jeżdżące
      -dotarcie do więzienia w  Klescher Rehabilitant
      -robienie zdjęć
      -bezpieczny powrót
      Jeżeli ktoś nie jest na bieżąco z informacjami albo chciałby się dowiedzieć czegoś o evencie poniżej załączam link i informacje .
      Zapraszam a to mój nick z SC: Warchlus
      Arena Commander
      Tryb Pirate Swarm w Arena Commander to świetne miejsce, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności w walce powietrznej, zdobywając jednocześnie
      prawo do zdobycia pirackiego Gladiusa lub Caterpillara. Dzięki zupełnie nowej odznace Spektrum Agresora Piratów i nowym wyzwaniom, które pojawią się w wersji
      Alpha 3.20, jest to idealny czas na przygotowanie się na atak zbieraczy i ostatnią szansę na zdobycie przed nią klasycznej odznaki Agresora Pirata, wraz z dostępem
      do pożądanych wariantów statków. w dół z przypływem.
      https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/19423-Pirate-Week-2023
      https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/3/thread/pirate-week-treasure-hunt-screenshot-contest
  • Komentarze w blogu

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|