Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
igorweber

Prezent w MY HANGAR ?

Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie bo w MY HANGAR mam różne prezenty i to są głównie rzeczy które mogę ustawić jako dekoracje w moim hangarze.

Ale są dwie pozycje co do których mam wątpliwości gdzie mogę je użyć.

Pierwsze zdjęcie przedstawia nagrody i tu nie widać dopisku ze to jest dekoracja hangaru, być może wy wiecie co mam zrobić z tym fantem.

Drugie z nich to koszulka AEON CLUB i prawdopodobnie gdzieś mogę ją odebrać w grze i sprawić by mój bohater mógł ją nosić.

2.png.522dffa0997e11b2b855ebe22b15cd77.png

1.png.6c76d6c6828f66c478e6802317654969.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc tak, należysz do Aeon i Epoch Club jak m.in. i ja dlatego że założyłeś konto dość wcześnie w procesie produkcji Star Citizen. Podkoszulki niestety nie są jeszcze zaimplementowane. Mają mieć znaczenie prestiżowe już po premierze Star Citizen, poza tym nie mają żadnego inne użycia.

Takuetsu Consolidated Outland Mustang Box
Screenshot: Link

Odnośnie zaś Takuetsu Mustanga, to są to faktycznie przedmioty możliwe do postawienia w Twoich prywatnych kwaterach, czytaj, obecnie w Hangarze 🙂. Z najwyraźniej z jakiegoś powodu nie zostało to jasno opisane.

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, sprawdzę jeszcze raz to.

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Information

 • Popular Contributors

 • Mobiglass Comm-Link

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Upcoming Events

 • Citizen Clubs and Forums

 • Najnowszy komentarz

  • Mogło to być połączenie wielu czynników, w tym przegrzanie się silnika lub wyczerpanie mocy w systemie zasilania, a Mantis mógł faktycznie dokonać interdykcji z Quantum Travel. Takie wyłączenie systemów statku jeśli już pochodzi z zewnątrz, dokonywane jest raczej przez statki posiadające EMP, jak Avenge Warlock, Sabre Raven czy ten nowy heavy fighter Sentinel. Dzieje się to wtedy z powodu wyładowania elektromagnetycznego skutkującego utratą mocy, ale by zadziałało taki statek musiałby znajdować się w bardzo bliskiej, kilkuset-metrowej odległości od Ciebie. Poza tym, Freelancer ma dość mocne tarcze, a to potrafi zmniejszyć skuteczność EMP.
   Będziemy obserwować to wszystko dalej. Brzmi ciekawie, ale istnieje szereg zagrożeń do zbalansowania i być może także bugów do naprawienia. Nikt na tym etapie nie wie jak będą tego używać gracze, więc jest to całkiem interesujące. Nie, aż tak mocny to nie jest : ). Od tego są właśnie EMP. Mantis potrafi "jedynie" wyciągać inne statki z podróży kwantowej i uniemożliwiać im jej ponowne zainicjowanie. Ta druga opcja zadziała jednak tylko w promieniu 2 kilometrów od Mantisa. A ów statek RSI do najmocniejszych maszyn lekko mówiąc nie należy.
×