Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

igorweber

Star Citizens

igorweber last won the day on October 13 2019

igorweber had the most liked content!

Community Reputation

5 Deliverer

About igorweber

 • Rank
  Star Citizen

Star Citizen Data

 • Handle (Nick)
  EmisariuszPL
 • Referral Code
  STAR-JVF9-QQCV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Social Info

 1. Dzięki za info, nie wiedziałem o tej stronie
 2. No no gratuluje Carracka, to może się kiedyś spotkamy w przestrzeni i polatamy, może razem jakiś wypad zrobimy.
 3. igorweber

  Prezent w MY HANGAR ?

  Dziękuję za odpowiedź, sprawdzę jeszcze raz to.
 4. Ja miałem okazje już być wychwyconym przez Mantisa, ale nie z nad świetlnej mnie chwycił w pułapkę, tylko podczas bitwy. Jacyś gracze piraci mnie dopadli i jeden z nich miał Mantisa bo jakiś dziwny rozbłysk tylko widziałem, i chyba go użył bo mój statek nie reagował na stery a silniki były jak by w zawieszeniu, mogłem strzelać ale bardzo wolno ale co z tego jeśli nie mogłem manewrować statkiem. W tym czasie jego koledzy mnie obskakiwali i trwało to jakieś chyba 30 sekund. Na szczęście odzyskałem panowanie nad statkiem za nim mi osłony padły, kolesi rozwaliłem ale tego Mantisa już nie widziałem i nie mam pojęcia co się z nim stało. Nie mogę potwierdzić czy to rzeczywiście było takie działanie jak podałeś wcześniej podczas naszej rozmowy, ale efekty by wskazywały na to. Jest jeszcze opcja że była to jakaś zawiecha gry, ale Mantis na pewno tam był.
 5. Witam jeśli jest ktoś zainteresowany do odsprzedam swój czas w Elite Dangerous + Horizon Horizons jest dodatkiem do gry który umożliwia lądowanie i poruszanie się po planetach. Kończę tam przygodę z powodu braku czasu i chcę się skupić na jednym świecie w Star Citizen. Cena skromna 120 zł Osoba chętna a nie obeznana w kwestii przejęcia konta to chętnie pokieruje jak to zrobić w raz z mianą maila u nich.
 6. Witam, mam takie pytanie bo w MY HANGAR mam różne prezenty i to są głównie rzeczy które mogę ustawić jako dekoracje w moim hangarze. Ale są dwie pozycje co do których mam wątpliwości gdzie mogę je użyć. Pierwsze zdjęcie przedstawia nagrody i tu nie widać dopisku ze to jest dekoracja hangaru, być może wy wiecie co mam zrobić z tym fantem. Drugie z nich to koszulka AEON CLUB i prawdopodobnie gdzieś mogę ją odebrać w grze i sprawić by mój bohater mógł ją nosić.
 7. Gdzie mogę znalesc na Grimjex ten DYNKS do hakowania

   

 8. Muszę przyznać że jestem strasznie rozczarowany tą grą, od dwóch dni latam i nic mi się nie udało zarobić. Latam by pohandlować to za każdym razem grę wywala jak dolatuje do celu, niestety ładunek przepada i kasa zainwestowana w towar. Latam by przewozić paczki to 3 na 4 paczki znikają mi w statku i przepadają, albo przy oddaniu przesyłki, grę szlak trafia i misja nie wykonana. Bardzo często jak wychodzę z WARP ha ha, to ląduję od razu w planecie no i statek BUUUM, ech misja przepada. I tak dalej i tak dalej, no i niestety dochodzi jeszcze to że za każdym razem człowiek cofa do stacji gdzie wyleciał i za każdym razem muszę czekać 16 minut by statek wrócił. Czyli 16 minut czekania 8 minut lotu i ponownie to samo, 30 minut z beczki wyleciało czyli stracone. Oczywiście to tylko część problemów, bo wszystkiego nie będę tu opisywał, dwa dni i niczego się nie dorobiłem. Jestem zdegustowany i żałuję że wydałem pieniądze na to, oczywiście ja rozumiem że to jest ALFA, ale kurna z takim budżetem i tyle lat to jest prawie nie grywalne. Och bym zapomniał dlaczego to własnie serwery na Europę mają takie problemy z tym że grę często wywala, no to daje do myślenia. Czy tylko ja mam taki problem z tym czy to wszystkim się zdarza.
 9. igorweber

  PIRAT

  AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN
 10. igorweber

  PIRAT

  Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.
 11. igorweber

  PIRAT

  Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.
 12. Mam pytanie dlaczego zostałem Piratem i wszyscy do mnie strzelają w kosmosie, w górnym prawym rogu mam jakiś celownik na czerwono. problem w tym że ja nic nie zrobiłem, latałem i przesyłki rozwoziłem i nikogo nie zniszczyłem. A zarazem z nikły mi ofert gdzie mogę latać po paczki.
×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|