[Dziennik #3571-A-WOTE]
Wolves of the Eclipse to tajemnicza organizacja, której pierwszą obecność zaobserwowano w systemie CHRONOS. Na ten moment wiemy jedynie, że w jej skład wchodzą przedstawiciele różnych gatunków istot. Nie zaobserwowaliśmy żadnych działań agresywnych, ale to nie zmienia faktu, że ich intencje nie są nam znane. Zaleca się przeprowadzić wstępną infiltrację.
[Dziennik #4696-A-WOTE]
Wydaje nam się, że organizacja ma coś wspólnego ze zniknięciem oddziału patrolującego peryferia w pobliżu systemu CHRONOS. Należy zwiększyć czujność oraz przeznaczyć więcej zasobów na badanie struktury tej organizacji.
[Dziennik #4756-A-WOTE]
Nasz informator zdał raport, że członkowie organizacji noszą symbol REDACTED [Unauthorized #401] na REDACTED [Unauthorized #401] palcu lewej dłoni.
[Dziennik #17?25-?-W?TE]
Dowiedzieliśmy się REDACTED [Unauthorized #401]...
Czekajcie na sprawiedliwość, bo w sprawiedliwości jest koniec nieunikniętego przeznaczenia. [Unauthorized #401]
P.S. To koniec tych waszych śmiesznych dzienniczków. [Unauthorized #401]
================================================ |OOC| ================================================
Jesteśmy organizacją, która przyjmuje ludzi z całego świata. W naszych szeregach obowiązują dwa języki: Polski oraz Angielski.
W większości przypadków wystarczy dobra znajomość jednego z nich.
Stawiamy na komunikację na Discordzie.
Tworzymy własne assety dla naszej organizacji takie jak np. interaktywne animowane tapety.
Nasze oficjalne działania są dyskretne i dobrze przemyślane. Planujemy nasze ataki - staramy się zostawić jak najmniej śladów.
Jak każda istota we wszechświecie - skrywamy swoje tajemnice. Dane są dla nas cenniejsze od kredytów.
Stawiamy na rozbudowę naszego Lore oraz Roleplay.
Struktura organizacji, na pierwszy rzut oka, przypomina religię.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do nas dołączyć w celach bardziej casualowego grania - bez udziału w sesjach z elementami Roleplay.
Najbardziej zależy nam na dobrej zabawie w zgranym i kreatywnym zespole.
Prowadzimy oficjalny klub na starcitizen-hub.
=================================================== |=====| ===================================================
Organizacja jest dostępna na oficjalnej stronie RSI.
Tak. Myślę, że Chrisowi Robertsowi i całemu CIGowi zależy na tym, żeby gracz, nawet nie wykonując żadnej misji, robiąc cokolwiek, miał doświadczenie przygody 🙂
Bardzo misie podobał S-TAC od środka, fajna łajba do latania na bunkry i inne potencjalne misje na planetach w przyszłości. Tyle że w moim odczuciu to statek dla 2-3 osób, aby komfortowo korzystać z jego zasobów. Z potencjałem do wożenia całej zgrai napalonych marines. Póki w CS lata się głównie solo, a w grze nie ma jeszcze NPCów, których można zatrudnić i szkolić do obsługi działek i wszystkiego innego, wolę jednak Taurusa z Nursą albo C2 z Ambulansem C8R. Przetestowałem TACa przez kilka dni i bardzo podoba misie jego estetyka, szczególnie czerwone lasery wokół otwieranych włazów. Być może w przyszłości do niego jeszcze wrócę, na razie czekam na Ironclad Assault jako bazę wypadową z miejscem na parę gratów.
fajny opis, zastanawiam się nad tym statkiem od jakiegoś czasu, obecnie latam i pracuję na Taurusie ale dużo czasu spędziłem na freelacerze max, Jako że jestem pilotem to kokpit ma dla mnie większe znaczenie niż reszta statku i stwierdzam że ta przednia szyba .. ma swój urok i dodje pewnego feelingu do gameplayu. Wymusza konkretny styl lotu i grania i trzeba to zaakceptować jeżeli ktoś chce latać tymi statkami. Maszynę trzeba po prostu wyczuć z resztą jak każdą. Mi się podoba choć wlecenie nim do doku od góry jest praktycznie niemożliwe 😉