Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

O tym Klubie

Często bywasz w GrimHex? Zapraszamy!

 1. Co nowego w tym klubie
 2. DamianArbuz🍉

  Plany rozwoju lokacji

  No właśnie był ruszony w 3.0 W sensie znacznie zmienił się po 2.6 i premiere miał jako zmieniony w 3.0 😉 I potem faktycznie już go nie ruszali
 3. Qasz

  Plany rozwoju lokacji

  Był jeden odcinek call all devs dosyź niedawno o GH, duże hangary i rękawy zostaną dodane ale bez daty kiedy. Co jest logiczne bo duże jednostki muszą jakoś tam lądować. GH nie był ruszony w 3.0 chyba, że coś przegapiłem.
 4. Mird

  Plany rozwoju lokacji

  Ależ Damian, jak to muszą? Musieli zrobić Lorville, tu się zgodzę, ale po co dodawali kolejnych giverów w Levskim? Ta lokacja już była w miarę gotowa. Był tam łysy i nikt by nie krzyczał o kolejnych w tej lokacji akurat. Tymczasem dodali dwóch kolejnych. To prawda że nie ma co oczekiwać zbyt wiele bo GH w najbliższym czasie bo można się rozczarować, ale możemy też się miło zaskoczyć. Tak czy owak, ja chcę chociaż działającego barmana.
 5. Rinzler

  Plany rozwoju lokacji

  Ja osobiście nie mogę doczekać się możliwości kupienia własnej parceli, którą można byłoby customizować - wiem, że to częściowo zahacza o system budowania baz z wykorzystaniem modułów mieszkalnych etc., ale chodzi mi tu bardziej o możliwość "życia" w istniejącej lokacji (aka wynajmowania mieszkania albo posiadania własnego) 😜 Ogólnie zawsze uwielbiałem możliwość budowania własnej chaty - kwintesencją tej mechaniki był Skyrim z licznymi modyfikacjami. Myślę, że to jeden z bardziej istotnych elementów rozgrywki, wpływających na immersję.
 6. DamianArbuz🍉

  Plany rozwoju lokacji

  Co ty dodają to co muszą. Robią tylko głównych mission giverow. Skończą levski to będzie arc corp, skończą arc corp to będzie microtech i tak dalej, dalej, dalej. Nie sądzę, że wrócą do GH w najbliższych miesiącach. 😉
 7. Mird

  Plany rozwoju lokacji

  No otwarcie hangarów zostało akurat oficjalnie potwierdzone chyba w którmyś odcinku CAD. Co do questóœ to zauważ że niby nie jest to priorytet ale ciągle dodają nowych mission giverów. Po prostu ostatnio skupiali się raczej na Levskim i Lorville. Jak skończą z Levskim to obstawiam, że zespół za to odpowiedzialny zajmie się GH. No chyba że dostaną coś nowego do zrobienia - np. ArcCorp.
 8. DamianArbuz🍉

  Plany rozwoju lokacji

  Star Citizen jest w zaawansowanym developmencie. Dla tej lokacji na pewno przewidzieli na przyszłość więcej interakcji i questów ponieważ jest to lokacja specjalna. Nie generowany losowo random. Po prostu na tym etapie tworzenia gry nie ma to żadnego priorytetu. Podobnie jest z levskim czy lorville. Te lokacje aż się proszą o dodanie ciekawych misji i historii z nimi związanych. Jednak jeszcze nie teraz gdy nie ma wielu mechanik. W wersji 3.0 GH został przebudowany. Na chwilę obecną można powiedzieć że lokacja jest skończona. Słusznie Mirdalan zauważył że są duże "Gejty" do hangarów. Domyślam się że dorobią kiedyś wnętrza dla większych jednostek. I to pewnie będzie tyle.
 9. Mird

  Plany rozwoju lokacji

  Na pewno będą otwarte duże hangary. Poza tym wiele oficjalnych informacji chyba nie ma. Myślę jednak, że lokacja będzie się rozwijać jeszcze. Ja osobiście czekam na otwarcie baru! 😄
 10. Cześć, tak jak w tytule - czy wiadomo coś na temat przyszłości tej lokacji? Mam tu na myśli przede wszystkim jakieś dedykowane questline'y, zwiększenie interakcji użytkownika z otoczeniem, dodatkowe usługi oferowane na stacji etc. Rinzler.
 11.  
×