Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
lee_rg

Golden Ticket

Recommended Posts

Witam najstarszych Citizenów zarówno wiekiem jak i stażem. Na to wspaniałe formu trafiłem szukając odpowiedzi na nurtujące mnie od 11 września 2012 roku pytanie.

Co dostaniemy jako najstarsi Citizeni za obiecane 24 miesiące? Dla mnie minęło już 87 miesięcy ciągle czekam i ciągle nie wiem.

Jeśli ktoś z tego licznego grona członków zna odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie to proszę o uchylenie rąbka tajemnicy.

Dla nie wiedzących o czym gadam, zrzut Godlen Ticketu poniżej

image.png.f09f4266aee01013db625bfa0ad60a49.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Information

 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Popular Contributors

  Nobody has received reputation this week.

 • Mobiglass Comm-Link

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Citizen Clubs and Forums

 • Najnowszy komentarz

  • Mogło to być połączenie wielu czynników, w tym przegrzanie się silnika lub wyczerpanie mocy w systemie zasilania, a Mantis mógł faktycznie dokonać interdykcji z Quantum Travel. Takie wyłączenie systemów statku jeśli już pochodzi z zewnątrz, dokonywane jest raczej przez statki posiadające EMP, jak Avenge Warlock, Sabre Raven czy ten nowy heavy fighter Sentinel. Dzieje się to wtedy z powodu wyładowania elektromagnetycznego skutkującego utratą mocy, ale by zadziałało taki statek musiałby znajdować się w bardzo bliskiej, kilkuset-metrowej odległości od Ciebie. Poza tym, Freelancer ma dość mocne tarcze, a to potrafi zmniejszyć skuteczność EMP.
   Będziemy obserwować to wszystko dalej. Brzmi ciekawie, ale istnieje szereg zagrożeń do zbalansowania i być może także bugów do naprawienia. Nikt na tym etapie nie wie jak będą tego używać gracze, więc jest to całkiem interesujące. Nie, aż tak mocny to nie jest : ). Od tego są właśnie EMP. Mantis potrafi "jedynie" wyciągać inne statki z podróży kwantowej i uniemożliwiać im jej ponowne zainicjowanie. Ta druga opcja zadziała jednak tylko w promieniu 2 kilometrów od Mantisa. A ów statek RSI do najmocniejszych maszyn lekko mówiąc nie należy.
×