Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie dlaczego zostałem Piratem i wszyscy do mnie strzelają w kosmosie, w górnym prawym rogu mam jakiś celownik na czerwono. problem w tym że ja nic nie zrobiłem, latałem i przesyłki rozwoziłem i nikogo nie zniszczyłem. A zarazem z nikły mi ofert gdzie mogę latać po paczki.

Witaj @igorweber 🙂,

Innymi słowy, złapałeś crime stat poziomu pierwszego. System dotyczący przewinień i piractwa jest jeszcze bardzo świeży, pojawił się dopiero w Star Citizen Alpha 3.6 : ). Prawdopodobnie więc wystąpił jakiś bug, to są pierwsze testy. Mogłeś także zderzyć się niechcący z innym statkiem lub przegiąć jakoś przy lądowaniach zbyt wiele razy. Lub zgodzić się na transport / zatarcie śladów czegoś nielegalnego.

Aby pozbyć się crime statu możesz dać się zestrzelić siłom porządkowym w kosmosie, udać się do Lorville na planecie Hurston by dokonali tego strażnicy. Lub ambitniej, kupić np. na Grimhex narzędzie do hackowania terminalu aby oczyścić swój crimestat w którymś Security Poincie. Najbliższy Port Olisar będzie Security Post Kereah. Stacja znajduje się na orbicie planety Cellin, dotyczą jej często misje typu Mercenary. Uważaj jednak w jej okolicy, gdyż są to niebezpieczne rejony, gdzie możesz natknąć się na agresywnych graczy-przestępców.

Możesz także wybrać inną drogę - jako osoba poza prawem w zakładce Private Twojego MobiGlas znajdziesz niedostępne wcześniej zlecenia. Z nimi także możesz się rozwijać, zwykle to również lepiej płatne. Minusem będzie rosnący crime stat.

W razie dalszych pytań, napisz znów, pomożemy.

Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.

• Like 1

20 minut temu, igorweber napisał:

Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.

No proszę, Freelancer to do handlu świetny statek 🙂. Tak, lądowanie w 3.6 jest utrudnione z powodu Hover Mode, który za kilka dni zastąpi Proximity Assist. Wkrótce będziemy grać w Star Citizen Alpha 3.7 gdzie powinno być znacznie wygodniej, chociaż to nadal dopiero początki - w kolejnych aktualizacjach zmieni się interfejs, pojawią się nowe możliwości, w tym prawdopodobnie dodatkowe monitorowanie pozycji statku podczas lądowań.

Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.

2 minuty temu, igorweber napisał:

Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.

Nieźle, a do którego statku robiłeś upgrade? Czasem dają dodatkowe statki z uwagi na to, że kupiony jest zbugowany lub niekompletny. Dlatego do Mustanga Alpha nadal dodają Aurorę MR. Ale ona zniknie kiedyś tam w przyszłości.

AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN

2 godziny temu, igorweber napisał:

AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN

No to nieźle 😄. Tym lepiej dla Ciebie, to na pewno. I skoro tak to może już w ten sposób zostanie. Jasne, do zobaczenia w grze : ).