Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-
  • M&V Bar Lorville 1
  • M&V Bar Lorville 2
  • First Light
  • Main Theme
  • V
  • Majesty of Space
  • Mind Games
  • The Rebel Path
  • Sabre Raven (Trailer)
  • Мусорщики
  • To Hell and Back
  • Wushu Dolls
  • Orison Voyager Bar
  • The Sacred And The Profane
  • Rite Of Passage
  • Extraction Action
  • Patri(di)ots
  • Scavenger Hunt
  • Outsider No More
  • Never Fade Away
  • Work In Order
  • Technology
  • Gateway
  • Lovely Day
  • Ustawienia:

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem pobrać grę ale całą noc była ciągle faza initializing

Zrzut ekranu (128).png

Edytowane przez Macierzysty5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy @Macierzysty5! 🙂
Jeśli problem nadal występuje, spróbuj skasować wszystkie pliki z folderu Roberts Space Industries\StarCitizen\LIVE i odpal ponownie.

Jeżeli nadal nie przechodzi, odinstaluj RSI Launchera, wykasuj pliki jak wyżej, a potem wpisz w Menu Start %appdata%, zatwierdź przez enter.
W otwartym oknie wykasuj folder(y) zawierający(zawierające) w nazwie "rsilauncher". Pobierz RSI Launcher raz jeszcze z https://robertsspaceindustries.com/download.
Zainstaluj, sprawdź czy już ok. W razie dalszych problemów pisz.

ps. docierają mnie słuchy, że wczoraj wywaliło serwery - możliwe akurat trafiłeś na ten moment i już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sarr hej,

zrobiłem co kazałeś ale dalej mam ten problem. Kiedy patrzę przez menadżera zadań to launcher zużywa pamięć ale nie zużywa sieci
Najlepiej by było jakbyś dodał mnie do znajomych na discordzie (Macierzysty555) i wtedy dam ci streama z mojego ekranu.

Zrzut ekranu (131).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2023 o 16:36, Macierzysty5 napisał:

@Sarr hej,

zrobiłem co kazałeś ale dalej mam ten problem. Kiedy patrzę przez menadżera zadań to launcher zużywa pamięć ale nie zużywa sieci
Najlepiej by było jakbyś dodał mnie do znajomych na discordzie (Macierzysty555) i wtedy dam ci streama z mojego ekranu.

Wpadaj do nas na Hubowy Discord, chętnie pomożemy: https://discord.gg/TH3cQkj

INFO: Problem rozwiązany, wystarczyło zainstalować na dysku wewnętrznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem b. początkujący - nie mogłem znaleźć wątku z problemami technicznymi - spróbowałem tutaj.

SC dobrze działał, ale nie odpalałem przez ponad miesiąc i po zalogowaniu do konta RSI wymusił update Luncher'a (do wersji 3.19.1 - LIVE .8528421) - i SC przestał działac - tzn , po kliknięciu 'Launch' przekierowuje mnie do wyboru postaci i potem wszystko sie blokuje, ekran wyświetla postać i niby proponuje blender, ale nic nie można kliknąć, nie działa 'Options', 'Quit', 'Accept' czy 'Cancel' - po naciśnięciu CTRL-ALT-DEL gra nie wpuszcza nawet do Task Managera - natychmiast przełącza z powrotem do SC - nie można ubic procesu, pozostaje tylko twardy reset. Usunięcie nowego Launcher'a i ponowna instalacja nic nie daje - ten sam efekt. Pecet (13700/4070 Ti/32GB/W11, 22H2, 22621.2134) przetestowany PassMark'iem jak i Windows Memory Diagnostic - wszystko jest OK (FS2020 działa bez kłopotu).

Prośba o poradę co robić dalej, bo SC nie jest aplikacją  (95GB), którą można odinstalować z poziomu Ustawienia/Aplikacje (można tylko Launchera).

Pozdrowienia, Wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zrzeszenia założone przez graczy

  • Kto jest online?   0 użytkowników, 3 anonimowych, 14 gości (Zobacz pełną listę)

    Brak zarejestrowanych użytkowników online

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|