Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • 1
DjCaro

Wymiana statku - jak zrobić upgrade

Question

Witam wszystkich.

Czy mógł by mi ktoś opisać dokładnie co muszę zrobić żeby wymienić mój statek na coś większego?

Aktualnie posiadam dwa statki: Avenger Titan i MISC FREELANCER. I właśnie tego freelancera chciał bym wymienić na wiekszy. Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić jak to zrobić? 🙂

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

 • 1

Witamy @DjCaro 🙂.

Masz całkiem w porządku zestaw początkowy. Jasne, upgrade statków w Star Citizen to prosta procedura. Wystarczy że zalogujesz się na stronie RSI i zajrzysz do swojego Account -> My Hangar:

star-citizen-ship-upgrades-ulepszenie-statku.jpg

Tam kliknij przycisk "Ship upgrades". Otworzy się tego rodzaju okno:

star-citizen-upgrade-ship.jpg

Po lewej znajdują się Twoje statki lub wszystkie, jeśli tak wybierzesz, a po prawej te, do których aktualnie możesz zrobić ulepszenie.

star-citizen-ship-upgrade.jpg

A skoro już wiesz gdzie i jak, mały pro tip: warto pamiętać, że czasem pojawiają się tam mniej dostępne statki. W tym rozmaite promocje i okazje. Tak jak choćby ostatnio Freelancer MIS w Warbond Weekend - zniżka wynosiła aż $10:

Adnotacja 2020-01-18 150450.png

And welcome to the 'verse ; ).

Ps. Piloci na naszym Discord są ciekawi do czego chcesz zrobić upgrade 🙂. W razie czego też chętnie doradzimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 0

Dzięki ci za obszerne wyjaśnienie 🙂 Podoba mi się bardzo Constellation Taurus. Tylko jest jeden problem, jak kliknę Ship upgrades to do wyboru mam tylko Avenger Titan, a w grze mam dodatkowo jeszcze tego Freelancera. Czy jest tak że jakoś mi dali go tak tylko do polatania? Bo kupowałem paczkę właśnie z Avengerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 0
12 godzin temu, DjCaro napisał:

Dzięki ci za obszerne wyjaśnienie 🙂 Podoba mi się bardzo Constellation Taurus. Tylko jest jeden problem, jak kliknę Ship upgrades to do wyboru mam tylko Avenger Titan, a w grze mam dodatkowo jeszcze tego Freelancera. Czy jest tak że jakoś mi dali go tak tylko do polatania? Bo kupowałem paczkę właśnie z Avengerem.

Tak jest : ). Otrzymaliśmy darmowego Freelancera dlatego, że istniał rzadko występujący bug, który uniemożliwiał wejście do gry. Jego work-around'em było wejście w tryb Arena Commander, położenie się w łóżku owego statku MISC i wylogowanie się w nim. Po powrocie do PU (Public Universe - wersja online Star Citizen)  gra wczytuje się już normalnie.

Sądzę że CIG dało go nam także w ramach niejakiego "zadośćuczynienia" za trudności związane z wprowadzeniem SOCS (Server-side Object Container Streaming). Jest to bardzo ważna dla rozwoju gry technologia, która jednak wymagała przepisania całej masy kodu silnika. Jej włączenie do Star Citizen 3.8  Alpha spowodowało wysyp nowych i powrót wielu starszych bugów. Obecnie, w buildach 3.8.1 na PTU (Public Test Universe - serwer testowy), stabilność jest już bez porównania lepsza, więc niestety czas się powoli żegnać z owym Freelancerkiem...

Dobra wiadomość jest taka, że na niektórych planetach można go dość niedrogo wynająć, lub nawet zakupić za kredyty w grze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Information

 • Similar Content

  • By Star Citizen Hub PL
   Witajcie Hubowicze!
   Informujemy wszystkich Pilotów iż powstał własnie nowy dział dla fanów międzygwiezdnych statków, planternych pojazdów oraz maniaków dostosowywania ich wyposażenia.

   W Międzygalaktycznej Stoczni znajdziecie informacje z których od czasu do czasu potrzebe skorzystać każdy pilot. Pojawią się w niej cenniki, lokalizacje sklepów z komponentami, recenzje i wiele więcej. Stocznia to również doskonałe miejsce dla dyskusji odnoszących się ściśle do konkretnych serii, wariantów i elementów wyposażenia.
   Zdeklarowanych hobbystów poszczególnych rozwiązań zapraszamy również do rozwijania treści i działaności w klubach.
   Polska społeczność Star Citizen Hub zaprasza: LINK
  • By Mird
   Każdy statek do funkcjonowania wykorzystuje szereg podsystemów. Część z nich to układy, które możemy dziś wymieniać na inne, bardziej nam odpowiadające modele. W tym poradniku postaram się w zwięzły sposób objaśnić o co w tym chodzi.
   Temat ten, jak większość, będzie podlegać w przyszłości zmianom. Tekst ten ma za zadanie przybliżyć aktualny stan rzeczy bez zbytniego wdawania się w planowany rozwój tych funkcjonalności.
   W razie zauważenia jakichś błędów bądź nieścisłości, będę wdzięczny za wszelkie uwagi. 🙂
  • By Mird
   Hej, 
   Jeśli ktoś nie zna to polecam całkiem fajne narzędzie do szybkiego renderowania statków. Można tym zrobić sobie całkiem ładną grafikę i przechwalać się swoją flotą 😉 .
   http://www.starship42.com/fleetview/
   Od razu ostrzegam żeby nie uruchamiać tego na jakichś laptopach ze słąbymi, zintegrowanymi grafikami 😄 .
   Poniżej przykładowy obrazek z tego cuda:

  • By Tomsky
   Kilka pytań związanych z w/w zagadnieniem.
   Czy statki / pojazdy kupione za środki wewnątrz gry zachowują się pomiędzy aktualizacjami ?
   Czy statki / pojazdy kupione za środki wewnątrz gry obejmuje jakieś ubezpieczenie ?
   Czy można nimi obracać?
  • By Star Citizen Hub PL
   Witajcie w Business District!
   Ten dział przeznaczony jest wymianie dóbr między Star Citizenami. Czym możemy handlować?
   Dozwolone są wszelkie oferty sprzedaży (WTS - Want to Sell) oraz oferty kupna (WTB - Want to Buy) dotyczące Star Citizen.
   Obecnie więc można sprzedawać każde giftowalne przedmioty nabyte w Star Citizen drogą dowolną. Nie wnikamy czy kupiliście jest bezpośrednio w Roberts Space Industries czy w jakimkolwiek Grey Market. Jesteśmy miejscem neutralnym, a więc wszelkie oferty są dozwolone.
   Nie jesteśmy stroną w transakcjach, ale zachęcamy do uczciwości i wspierania kolegów pilotów oraz całej polskiej społeczności wartościowymi ofertami.
   Sprzedaże / kupno całych kont to również tylko wasza sprawa.
   Udanych transakcji!
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|