Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-
  • M&V Bar Lorville 1
  • M&V Bar Lorville 2
  • First Light
  • Main Theme
  • V
  • Majesty of Space
  • Mind Games
  • The Rebel Path
  • Sabre Raven (Trailer)
  • Мусорщики
  • To Hell and Back
  • Wushu Dolls
  • Orison Voyager Bar
  • The Sacred And The Profane
  • Rite Of Passage
  • Extraction Action
  • Patri(di)ots
  • Scavenger Hunt
  • Outsider No More
  • Never Fade Away
  • Work In Order
  • Technology
  • Gateway
  • Lovely Day
  • Ustawienia:
BlackySensei

Pożegnanie Port Olisar by BlackySensei

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnanie Port Olisar - Raport z wydarzenia

Wielkimi krokami zbliża się do nas Patch 3.20, który wprowadzi sporo zmian do rozgrywki w Star Citizen. Jedną z ważniejszych, jeżeli nie najważniejszych zmian w nadchodzącej łatce będzie usunięcie Port Olisar. 
Na miejsce naszej ukochanej, lewitującej stacji z Platformami do lądowania pojawi się Port Serpahin.

Społeczność Neutral Hub postanowiła oddać skromny hołd stacji która wkrótce odejdzie w zapomnienie. Poniżej będziecie mogli zobaczyć zdjęcia z tego dnia, a także dowiedzieć się odrobinę więcej o tej pierwszej w grze stacji kosmicznej. 

Krótka historia

Stacja po raz pierwszy zadebiutowała w prezentacji rozgrywki wieloosobowej jako ,,Cellin Station", zaś dla graczy PO - Port Olisar ukazał się w wersji gry Alpha 2.0 jako początkowa lokacja od tamtego czasu przechodząc wiele zmian. 

Multicrew demo

Od wydawania poprawki 3.0  stał się jednym z ważniejszych miejsc do handlu, zaś patch 3.1 przyniósł rozbudowę portu o większe platformy, pozwalające obsłużyć duże jednostki takie jak Aegis Reclaimer zaś w wersji 3.15 port został przeniesiony bliżej planety Crusader oraz ustawiony bezpośrednio nad lewitującym miastem Orison. Od tego momentu stacja została także wprowadzona na orbitę geostacjonarną obracając się razem z planetą. 

Według nie potwierdzonych informacji (a przynajmniej ja nie potrafiłem znaleźć wiarygodnego źródła) Port Olisar ma w przyszłości zostać przywrócony w nowej odświeżonej formie, ze względu na to jak ważnym miejscem jest dla społeczności gry. 

 

Wszystkim którzy zapomnieli lub nie śledzą na bieżąco informacji odnośnie rozwoju gry, chciałbym przypomnieć że każda osoba która odwiedzi PO  chociaż raz od 7 września do momentu wydania buildu 3.20 otrzyma unikalną odznakę ,,Farewell Port Olisar" - Informacja developera

farewell-po.jpg

Opis wydarzenia

Zamknięcie Port Olisar uczciliśmy zebraniem części z naszej floty okrętów, robiąc pamiątkowe zdjęcia na tle stacji, oraz na koniec dokonaliśmy wielkiego finału rozbijając okręt Origin 890i o zgromadzoną flotę w ramach porywu ułańskiej fantazji. Cały event łącznie z zebraniem statków i ustawieniem się do zdjęć zabrał nam około 45minut.
W wydarzeniu wzięły udział następujące maszyny: Origin 890i, Anvil Carrack, Argo Raft, RSI Andromeda constellation, Aegis Retaliator, Drake Corsair, Misc Freelancer Max, Aegis Reclaimer, A2 Hercules Starlifter, Aegis Redeemer, Misc Starfarer, C2 Hercules, Mirai Razor LX

 

Zdjęcia z wydarzenia

1658309905_SCPO1.thumb.png.ed4de9dfe97270e2d1c116e1c8145404.png

1991750094_scpo02.thumb.jpg.a0a967ac8399c835e018446794802479.jpg

1155083898_scpo03.thumb.jpg.491a6ada824bddbe6bb8960213f79cfe.jpg

1051589199_SCPo04przyciety.thumb.jpg.b2a3abe84b11b59e6b4ab02928a78274.jpg

232479805_SCpo05przyciety.thumb.jpg.8191973008d36cbc1ee0a614e881276c.jpg

Zdjęcia zrobione i dodane dzięki uprzejmości użytkowników Warchluś oraz HappyRusher, zapraszam również do posta Warchlusia odnośnie pożegnania PO Post warchluś w którym znajdziecie również kilka nagrań video. 
Specjalne podziękowanie dla Konhau, który był oryginalnym pomysłodawcą wydarzenia.

Osoby biorące udział w wydarzeniu: Warchluś  HappyRusher  Klucha_Poland  Barthi  Deniko13  Grafi1991 Jaszczur222  Joncek  Karloz_pl  Konhau  Laxios  Mlody991  Morgoth  Norbeusz  Rawnock

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przyszłymi wydarzeniami lub po prostu wspólną rozgrywką na Discord Huba


Materiały źródłowe:
Historia PO bazowana na  artykule: https://starcitizen.tools/Port_Olisar

Multicrew demo autorstwa kanału Dualshockers

 

Edytowane przez BlackySensei
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zrzeszenia założone przez graczy

  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 4 gości (Zobacz pełną listę)

    Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Nadchodzące wydarzenia

    Brak nadchodzących wydarzeń
  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Kluby i Fora Citizenów

  • Statystyki społeczności

    • Tematów
      136
    • Odpowiedzi
      645
  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      785
    • Najwięcej online
      1 096

    Nowy gracz
    szakal_88
    Rejestracja
  • Podobne transmisje

    • Przez warchlus
      Cześć Wszystkim !
      Wracamy z nowym Eventem w SOBOTE 04.11.23 o GODZINIE 19:00  ! WYŚCIG PO PLUSZAKA!
      Tak jak wspominałem wcześniej robimy Wyścig, zabójstwa między uczestnikami są możliwe ponieważ jest tylko 1 Pluszak
      i 1 NAGRODA : 3,5 M plus zgarnięty pluszak. 
      Rawnok NIE BIERZE UDZIAŁU ponieważ będzie moim wsparciem w tym Evencie 😄
      ZABICIE RAWNOKA JEST RÓWNOZNACZNE Z WYKLUCZENIEM Z EVENTU
      Harmonogram :
      1.Spotkanie na Port Tressler
      2.Port Tressler start wyścigu o godzinie 19:00 (proszę się nie spóźnić)
      3.Kierunek MiC-L3 Endless Odyssey Station, od landing pada, 309 stopni, 66 km
      4.W tym punkcie będzie stał statek C2 na którym będzie schowany Pluszak
      5.Znajdźcie pluszaka i dostarczcie mi go na mete : RUINS 45N
      6.Żeby do mnie dolecieć trzeba lecieć przez :Microtech-Eutrepe-Devils Scrap & Salvage
      7.Gdy już dolecicie trzeba się kierować 124.5 stopni, 16.7 km ( RUINS 45N )
      8.W tej lokalizacji czekam na zwycięzce ! POWODZENIA
      PS.Lepiej zapamiętajcie badź zapiszcie gdzieś lokalizacje ponieważ podczas wyścigu nikt wam o tym nie przypomni.
      PS2.Wszystkie sztuczki dozwolone jest tylko jedna zasada napisana wyżej, Rawnoka NIE ZABIJAMY.

      Edit : POPRAWIONE
    • Przez warchlus
      Cześć Wszystkim!
      Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom szkolenia które odbyło się wczoraj.
      Jest mi niezmiernie miło że mogliśmy razem spędzić czas.
      Mam nadzieję że przy kolejnych szkoleniach/eventach również będziecie uczestniczyć, a taże w przyszłości 
      sami badź z nami będziecie robić te wydarzenia.
      Pamiętajcie że ma to na celu lepiej zroumieć grę i komunikację,a także dobrze się bawić w wspólnym towarzystwie.
      Dziękuje raz jeszcze wszystkim , bez was nie moglibyśmy organizować tych wydarzeń !
      @Arcadius       - Główny Kierowca
      @klucha_poland  - Ochrona Ekipy Naziemnej
      @Rawnock        - Ekipa Naziemna plus MEDYK/DILER XD
      @Obibok         - Skrzydłowy, Ochrona Ekipy Naziemnej
      @Barthi         - Medyk, Ekipa Naziemna
      @Maskas         - ORGANIZATOR
      @Morgooth       - Kierownik Samozwaniec XD 
      @Serafinq       - AKCJA PLUSZAK
      @karloz_pl      -Medyk, Ekipa Naziemna
      @Wower          - Ochrona , Ekipa Naziemna
      @Zielu          - Obserwator
      @Warchlus       -NISZCZYCIEL WŁASNYCH STATKÓW XD




    • Przez warchlus
      Witajcie Poszukiwacze Przygód!
      Chciałbym zaprosić Was na nowy event organizowany przez "Warchlus"
      Event "Polowanie na świnke" będzie polegać na polowaniu na mnie "Warchlus"
      Musicie mnie zabić bądź zestrzelić mój statek!(znajdziecie mnie na Całej Mapie SC)
      Będzie na mnie misja w Bounty Hunter(pokazuje moją lokalizacje w Station by było łatwiej 🙂)
      NAGRODA: 1M aUEC + Pingwin(maskotka ze schowkiem w którym schowasz drobne rzeczy)
      Odbędzie się dnia 01.10.23(najbliższa niedziela) o godzinie 19:00. Czas zakończenia zależy od Was.
      Zrobiliśmy go by Nowi Gracze mieli łatwiejszy start w grze, ale zapraszamy także Weteranów bo i dla Was może to być niezwykła przygoda!
      Ze swojej strony mogę obiecać dobrą zabawę i miłe towarzystwo 🙂
      Pamiętajcie jednak towarzysze broni, by rywalizować uczciwie, ma być to zabawa a nie plac boju 😛
      By nie przedłużać! Zapraszam Wszystkich na wspólną ZABAWE 🙂
      Ps. Prosiłbym Was o jedno, byście rozpowiedzieli o naszym małym Evencie osobą które jak byście uważali zainteresują się
      tym wydarzeniem 😄
      Dziękuje za uwagę! Spotkajmy się na"Polowanie na świnke"!
      Ps2.Polowanie obowiązuje tylko na tym Evencie XD

    • Przez lee_rg
      Moja mała propozycja jako uzupełnienie do świetnych tematów  "Katalog Turystyczny" i "Humor ze Star Citizen!".
      Wrzucam kilka linków do epickich moim zdaniem materiałów video. Aby klipy nie były nużące starłem się zmieścić z materiałami nie przekraczającymi czasowo 10 minut 
      Autorem jest Terada, więc nie jest to materiał własny, ale zdecydowanie zasługujący na większy clickbait
      1. Jak tu po tym nie kupić Razora.   https://youtu.be/eyQ2mtVlinM?list=PL6x4Bxu7DMoVOZDcknNTModHgrTlkiCIC
        jakby ktoś pytał o audio "CHRIS CORNER feat. SUE DENIM - You're The Conversation (I'm The Game)" OST z filmu. Film średni, ale jest kilka fajnych scen.
      2. [Star Citizen Panorama] Hurston #1 : Moon (feat. Utho Riley)  - https://youtu.be/rCyqsojFLMk
      3. [Star Citizen Panorama] Hurston #2 : Planet of the Antipodes (feat. Utho Riley) - https://youtu.be/lss_C3FWTEY
      4. Star Citizen by Terada - https://youtu.be/DaMF6ujw3Rk
      5. Star Citizen - Hard Flying 2 [Track-IR + Joysticks] - po tym materiale napisałem już list do Świętego Mikołaja z prośbą od 2 joysticki  - https://youtu.be/1r7OSXSreF4
       
      jak macie "wincej" takich perełek to wrzucajcie linki 
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|