Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Tomsky

Star Citizens

Star Citizen Tomsky zwyciężył w dniu: 7 Luty

Citizen Tomsky miał najbardziej lubiane posty!

Reputacja

16 Powiernik

O Tomsky

 • Tytuł
  Star Citizen

Dane w Star Citizen

 • Handle (Nick)
  Tomskee

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi ten profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Dane Społecznościowe

 1. Jak wielu tutaj obecnych, lubię zwyczajnie eksplorować różne ciekawe miejsca. W tym temacie proponuje stworzyć katalog przepięknych i fotogenicznych miejsc dostępnych w uniwersum. Zacznę może od gorącej planety Daymar i znanej chyba już każdemu ciekawostki w postaci rozbitego Javelina. W sam raz by ogrzać się i chwilę odpocząć od ziemiańskiej zimy, która aktualnie nas nawiedza 🙂 Wskazówek jak tam dolecieć jest wiele czy to na Youtube, czy w sieci gdzieś na portalach, więc zwyczajnie nie będę Wam psuł zabawy, dla tych oczywiście, którzy jeszcze nie odwiedzili.
 2. Tomsky

  Humor ze Star Citizen!

  Niektórzy i bez alkoholu prowadzą nieustanną walkę z grawitacją 😁
 3. Tomsky

  Klimatyczna zajawka gameplayowa Star Citizen

  Na każdym większym(?) lądowisku masz możliwość tankowania, na Hurston jesli lądowałeś w Lorville przed startem nie zapomnij uzupełnić paliwa :)
 4. Kilka pytań związanych z w/w zagadnieniem. Czy statki / pojazdy kupione za środki wewnątrz gry zachowują się pomiędzy aktualizacjami ? Czy statki / pojazdy kupione za środki wewnątrz gry obejmuje jakieś ubezpieczenie ? Czy można nimi obracać?
 5. Tomsky

  Aurorą przez świat

  To i ja dodam coś z mojego albumu z "roboty" 😄
 6. Tomsky

  Powitania! : )

  Tomasz, rocznik 90. W SC aktualnie jestem sobie takim samotnym kurierem, zwiedzającym okolice gwiazdy Stanton podczas dostarczania zaopatrzenia, poza tym uwielbiam błąkać się po przestrzeni kosmicznej. Duchem, krwią i jedną nogą przynależny do Sarmacji. Niezmiernie mnie cieszy istota powstania takiej polskiej interaktywnej przystani dla społeczności SC, więc jestem w tym! W innym wymiarze spawam światłowód, robię filmy, muzykę i wolny czas rozdzielam pomiędzy dwie ostatnie rzeczy i granie :)
 7. Witaj, Tomsky. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

×