Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
-
 • M&V Bar Lorville 1
 • M&V Bar Lorville 2
 • First Light
 • Main Theme
 • V
 • Majesty of Space
 • Mind Games
 • The Rebel Path
 • Sabre Raven (Trailer)
 • Мусорщики
 • To Hell and Back
 • Wushu Dolls
 • Orison Voyager Bar
 • The Sacred And The Profane
 • Rite Of Passage
 • Extraction Action
 • Patri(di)ots
 • Scavenger Hunt
 • Outsider No More
 • Never Fade Away
 • Work In Order
 • Technology
 • Gateway
 • Lovely Day
 • Ustawienia:

Commander Aeon

Star Citizen

Commander Aeon last won the day on May 26 2020

Commander Aeon had the most liked content!

Community Reputation

4 Utilizator

About Commander Aeon

 • Rank
  Coordinator

Star Citizen Data

 • Handle (Nick)
  CommanderAeon
 • Referral Code
  STAR-GHXV-MG2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Social Info

 1. Rada pracowników Cloud Imperium Games rozstrzygnęła konkurs na screenshoty przesyłane przez pilotów statku Gladius Valiant, którym mogliśmy latać za free w miniony weekend. Piloci mieli za zadanie zaprezentować się w formacji lotniczej złożonej wyłącznie ze wspomnianych statków: Oto zrzut ekranu który zostanie nagrodzony: Przesłał: SonTyp Piloci otrzymają Gladius Valiant jako oddzielny statek wraz z LTI (Lifetime Insurance). Inne klatki z gameplaya Star Citizen, które przesłali gracze: Przesłał: epoptic Przesłał: MrKoddy Przesłał: [COIS] PELCKI Przesłał: Griever Przesłał: Rambosoy Przesłał: MrDeschain Przesłał: GlobNot Przesłał: Brakerton Przesłał: Yor Nemesis Przesłał: FahrenheitFR Przesłał: Rambosoy Przesłał: SpiKe Przesłał: Rambosoy Przesłał: MrKoddy Przesłał: Klumpi Przesłał: Klumpi Przesłał: Terada Przesłał: N1hll Przesłał: SonTyp Przesłał: ECO Przesłał: Rambosoy Hmm, a może przydałaby się i polska edycja konkursu screenshotów Star Citizen? Zorganizujemy! Tymczasem, do zobaczenia w przestrzeni! Więcej zrzutów ekranu i źródło: LINK
 2. Commander Aeon


  Aurorą przez świat

  I ja się dołączam. Póki jeszcze mam Aurorę.
 3. W grupie latającej możliwe, na samym głosowym przysłuchiwało się natomiast nawet 13. A na kanale tekstowym frekwencja online była rekordowa 🙂. Także, zainteresowaliście wydarzeniem. Dziękujemy również!
 4. "Koniec gadania, pora grać w grę!" Szanowni piloci. W zeszły piątek odbyło się w Star Citizen wydarzenie jednej z polskich organizacji, o którym informowaliśmy wcześniej, i... Trzeba przyznać, że udało się wyśmienicie! Panowie zaczęli od zbiórki na specjalnie w tym celu przygotowanym kanale (nasz neutralny serwer Discord: https://discord.gg/TH3cQkj), ta jednak nie trwała długo. Twórcy eventu sprawnie przeprowadzili czynności przygotowawcze, a później cała zebrana, między-organizycyjna ekipa wybrała się na powierzchnię Yela, by w końcu skoczyć grasować w pobliżu Kereah. Event był iście piracki, co koresponduje z zainteresowaniami Sarmatów, którzy byli gospodarzami wydarzenia. "Ahoy, szczury lądowe!" - wystarczy spojrzeć na screeny... Jak widać, Yela Drug Lab do bezpiecznych miejsc nie należy. I lepiej by każdy kto się tam wybiera liczył się z możliwością nagłego rajdu piratów. Tak, zawód szmuglera to zajęcie podwyższonego ryzyka. Ale inaczej nie miało by to sensu. Dlatego cała zabawa była uzasadniona, realistyczna i bardzo klimatyczna. Wróg potrafił się odgryźć jak trzeba! Mimo iż było to pierwsze takie spotkanie, na naszym kanale głosowym zebrało się kilkanaście osób. Wszystkich onilne było zaś kilkadziesiąt. Warto dodać, że uczestnicy spotkania wyrazili chęć kontynuacji podobnych eventów. Nic dziwnego, skoro według zebranych przez nas danych, zabawa była nieziemska. Gdy tylko otrzymamy więcej informacji, będziemy was informować. Chciałbyś nagłośnić wydarzenie swojej organizacji? To apel do was, gracze Star Citizen. Samotne wilki, organizacje małe i duże. Jeśli i wy chcielibyście zorganizować swoje wydarzenie, lub zareklamować je u nas, służymy pomocą! Jedyne czego oczekujemy w zamian, to skorzystanie z naszego kanału Discord, który jest miejscem bezstronnym i przyjaznym każdemu. Możecie być pewni, że nie będziemy nikogo faworyzować, za to wspieramy wszystkich, którzy wykażą się inicjatywą. Jest to zdecydowanie szansa dla mniejszych organizacji i samotnych eksploratorów przemierzających najdalsze zakątki kosmosu, ale oczywiście też dodatkowe narzędzie dla tych większych. Zapraszamy do korzystania z możliwości jakie oferujemy, gdyż nasz etos wymaga wręcz od nas równego traktowania wszystkich Hubowiczów. Dzięki że jesteście i zapraszamy do kolejnych wydarzeń! ps. 4 pierwsze screeny autorstwa doświadczonego pilota wmk, członka prestiżowego Evocati oraz Test Squadron, ostatni screen i wideo od Star Citizenowego wygi @Mird'a, dziękujemy Panowie. Czy jesteś już we wszystkich naszych miejscach? Forum z poradnikami: http://bit.ly/2CDJWNE | Dział rekrutacji do organizacji: http://bit.ly/2U25Cdu | Centrum handlu i biznesu: http://bit.ly/2RRxCDp Wielo-organizacyjna grupa dyskusyjna: http://bit.ly/2sr4GDV Nasz główny informacyjny fanpage: http://bit.ly/2HcC7Er Neutralny, klimatyczny Discord: https://discord.gg/TH3cQkj
 5. Commander Aeon

  Humor ze Star Citizen!

  Pomyślałem że sobie skoczę z większego lądowiska w GrimHex na Aurorę, będzie fajnie. Odpalił się czar lewitacji: Help, panie pilocie!
 6. Jak wiemy, Star Citizen jest wciąż na etapie Alpha. Gra jest nieustannym placem budowy, a to generuje nam najprzeróżniejsze sytuacje. Część z nich może być wkurzająca, ale reszta jest po prostu zabawna czy osobliwa. Czasem jakiś statek znajdzie się tam, gdzie nie powinien - w korytarzu, na stacji metra, pod teksturami itd. Innym razem ktoś zamontuje na niewielkim dziobie przerośnięte działka. Ktoś próbując zeskoczyć na statek zawiśnie w powietrzu. Ktoś inny znajdzie się w jeszcze innej sytuacji i szybko zrobi screena... Dlatego temat z humorem wydaje się wręcz obowiązkowy 😄. Jest tu też miejsce na tzw. "ciekawe" znaleziska, które nie pasują do klubów. Forma wrzutek obojętna. Screeny, nagrania, opisy, wszystko mile widziane. ps. w tym wątku można wrzucać post pod postem bez zastrzeżeń!
 7. Commander Aeon


  Star Citizen Alpha 3.4.2 na serwerach Live!

  Też mam szereg bugów których wcześniej nie było 😄. Ale trochę mniej wariuje Hud w statku (póki co), sprawdzałem też misje dostawcze. Pierwsza wykonana bez przeszkód, wydają się już dość stabilne. W razie czego będę zgłaszał bugi, zobaczymy też co można zreprodukować z tych już zgłoszonych na Issue Council. Z tym że ok, mamy Patch 3.4.2, mamy wipe, ale po tych bugach które wspomniał @ThermopyleAngus i kilku innych jakie widziałem wyczuwam, że przed Alpha 3.5 będzie kolejny wipe 😂. Star Citizen ostatnio rozpieszcza.
 8. Commander Aeon

  Klimatyczna zajawka gameplayowa Star Citizen

  Hej @Just Get High ♫☻. Gdybyś nie był pewien jak wykonać refuel, najlepiej byś zadał pytanie zakładając je tutaj: https://www.starcitizen-hub.pl/spectrum/8-pytania-i-odpowiedzi-pilotów/ ...gdyż komentarze po prostu nie są najlepszym miejscem na takie konkrety. Wtedy przysłużyłbyś się wszystkim innym graczom długofalowo i pewnie przy okazji zebrałbyś pewnie sporo reputacji ;).
 9. Darmowe statki w Public Test Universe! Cloud Imperium Games przekazało nam właśnie tę oto wiadomość: "PTU jest obecnie otwarte dla wszystkich backersów, a w ten weekend postaramy się poważnie docisnąć z testowaniem. Podczas gdy przygotowujemy aktualizację Alpha 3.4.2 do debiutu na głównych serwerach, zapraszamy wszystkich wspierających na Public Test Universe. Liczymy że pomożecie nam przekroczyć limity ilości użytkowników online mając do dyspozycji jedne z najciekawszych statków we Wszechświecie, za darmo. Mowa o Hammerhead, 600i, Hornet F7C Wildfire, Nox, pełnym zestawie wariantów Freelancer i pojazdów Cyclone, które znajdziesz w swoim hangarze na PTU, przez ograniczony czas. Do zobaczenia w Star Citizen!" No to nic tylko testować . Gdybyście potrzebowali info jak zagrać na PTU, mamy to także: LINK o7, Commanders! Źródło: LINK
 10. Commander Aeon


  Jak zacząć grać w Star Citizen?

  Jak najbardziej @Mird. Czekaliśmy na to uzupełnienie. Z uwagi na formę poradnika wprowadzającego, ważne by było zwięźle i krótko. To też istotne, ponieważ ludzie którzy dołączają zwykle nie mają jeszcze pojęcia czy w ogóle będą grać, a co dopiero robić upgrade. Niemniej, są to ważne informacje dla planujących dłuższą rozgrywkę! Stąd idealne miejsce takiego uzupełnienia jest w drugim poście. Gdybyście chcieli coś jeszcze dopisywać, śmiało. W razie czego przeredagujemy wątek. Tymczasem, o7.
 11. Commander Aeon


  Uwaga: Patch 3.4.2 potwierdzony!

  Mamy coraz więcej sposobów zarabiania kredytów, będzie też możliwość wynajmowania statków (póki co można je tylko kupić w grze lub za kaskę), w tym roku też planowane są podstawy full persistence, więc nie powinno być tak źle :). Mimo to, trochę cierpliwości będzie potrzebne.
 12. Commander Aeon


  Uwaga: Patch 3.4.2 potwierdzony!

  no widzisz, nie ma tego złego 😄 ja też specjalnie nie protestuję bo aktualnie muszę chwilę poczekać na lepszą kartę graficzną. Także no, specjalnie na tym nie stracę - tym razem...
 13. Commander Aeon


  Uwaga: Patch 3.4.2 potwierdzony!

  Jak zauważył 🍉DamianArbuz🍉, szykuje się Patch 3.4.2: Zyloh-CIG pracuje dla Cloud Imperium Games, więc jest to dość pewna zapowiedź. Choć oczywiście z uwagi na sposób komunikacji nieoficjalna, dlatego należy o tym pamiętać. W zasadzie wieść dobra, bo przy odrobinie szczęścia zostanie naprawionych kilka irytujących bugów. Niestety mniej zabawne jest to, że pewnie czeka nas wipe progresu 🙂.
 14. Jak wspomnieliśmy na fb, zbieramy od Was kody Referral : ). Najpierw przygotujemy ich listę dla przyszłych graczy, a później zbudujemy w tym celu automatyczny webowy rotator. Dla innych graczy najlepiej wpiszcie swój kod we własnym profilu, a będzie widoczny jak tutaj: Możecie je także wpisywać w postach w tym wątku. My podczas promocji naszych stron będziemy umieszczać w nich link do losowego generatora, tak by każdy z Was miał szansę pozyskać w ten sposób Referrali. Kod referral naszego miejsca to: STAR-2V7Y-FG72 Dzięki i szczęścia przy losowaniu! SKOK DO NAJNOWSZEJ STRONY WĄTKU: KLIKNIJ TUTAJ UPDATE 22.08.2021: Losowy rotator Referral Code już wkrótce, wraz z Hubem 2.0!
 15. Witaj, Commander Aeon. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|