Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/30/19 in all areas

 1. 1 point
  Moja mała propozycja jako uzupełnienie do świetnych tematów "Katalog Turystyczny" i "Humor ze Star Citizen!". Wrzucam kilka linków do epickich moim zdaniem materiałów video. Aby klipy nie były nużące starłem się zmieścić z materiałami nie przekraczającymi czasowo 10 minut Autorem jest Terada, więc nie jest to materiał własny, ale zdecydowanie zasługujący na większy clickbait 1. Jak tu po tym nie kupić Razora. https://youtu.be/eyQ2mtVlinM?list=PL6x4Bxu7DMoVOZDcknNTModHgrTlkiCIC jakby ktoś pytał o audio "CHRIS CORNER feat. SUE DENIM - You're The Conversation (I'm The Game)" OST z filmu. Film średni, ale jest kilka fajnych scen. 2. [Star Citizen Panorama] Hurston #1 : Moon (feat. Utho Riley) - https://youtu.be/rCyqsojFLMk 3. [Star Citizen Panorama] Hurston #2 : Planet of the Antipodes (feat. Utho Riley) - https://youtu.be/lss_C3FWTEY 4. Star Citizen by Terada - https://youtu.be/DaMF6ujw3Rk 5. Star Citizen - Hard Flying 2 [Track-IR + Joysticks] - po tym materiale napisałem już list do Świętego Mikołaja z prośbą od 2 joysticki - https://youtu.be/1r7OSXSreF4 jak macie "wincej" takich perełek to wrzucajcie linki
 2. 1 point
  Terada miewa świetne materiały! Jako że nic mi nie przychodzi na myśl ze strony innych youtuberów (jak znajdę coś fajnego to zapodam), a wideo jakoś tam było dla paru osób interesujące, wrzucam prawdziwy gameplay. Historia o jednym ze sposobów w jaki można dostać się do wnętrza Freelancera, a potem przejąć go bez krzywdzenia pilota. Zdarzyło się to pewnego wieczora kiedy mieliśmy buga uniemożliwiającego reclaimowanie statków. Najwyraźniej padła baza danych. Mimo to, nie zamierzałem pozostać na GrimHex, postanowiłem zrobić coś zabawnego... ps. z jakiegoś powodu youtube nie pozwala tego wkleić z obrazem. Sprawdzę później.
 3. 1 point
  Temat RP W zamyśle ma to na razie zastąpić wymianę informacji w SC, jak np zdobywanie info o bountiesach, intratnych interesach, etc. Fajnie by było, gdyby z tego wyszła jakaś dobra space opera 😄 Głównego bohatera prosiłbym o pozostawienie do mojej dyspozycji. Z resztą postaci róbcie co chcecie :) Do kantyny wszedł wysoki typ, z wyglądu zawadiaka jakich mało. Szybko zwrócił uwagę wszystkich zgromadzonych zakapiorów trzaskając obrotowymi drzwiami (choć nie był znanym mistrzem sztuk walki z Terry). Rozejrzał się po sali, tak jakby szukał czegoś konkretnego, a gdy ludzie wrócili do swoich "zajęć" podszedł spokojnie do kontuaru i skinieniem ręki przywołał barmana. Zamówił burbon, wszak tylko na tyle na razie było go stać i jeśli szybko nie znajdzie jakiejś roboty to za tydzień nie będzie miał się nawet jak stąd ruszyć. Lichwa nie wchodziła w grę, od jednej właśnie uciekał. Zatopiony w myślach i smaku tej paskudnej bejcy, którą ciężko było nazwać alkoholem, nawet nie zauważył momentu, gdy przysiadł się do niego jeden z gości do tej pory siedzący w kącie. - Krążą pogłoski, że do systemu przybył niedawno z falą kolonizatorów nowy łowca głów. Ciekawe jak sobie poradzi na tym zadupiu? Słyszałeś może coś o nim? - powiedział nieznajomy - Zobaczymy, sądząc po zgromadzonej tu "śmietance" raczej nie ma się czego obawiać - Tak myślisz? Bo widzisz, ja bym nie był tego tak do końca pewny.. W tym momencie przybysz poczuł przy swoich żebrach coś kłującego. Szybko zorientował się, że to sporych rozmiarów nóż kolonizatorski, jakie ponoć zwykły nosić lokalne oprychy. Jego stalowe nerwy jednak nie dopuściły nawet do tego by chociażby drgnęła mu powieka.
 4. 1 point
  Przegrzewanie się silnika UPDATE: Aktualnie w Alpha 3.5.1 nie ma możliwości overclockingu coolerów. W razie dalszych modyfikacji będziemy informować. W aktualizacji Star Citizen Alpha 3.3.7 otrzymaliśmy prototypowy system przegrzewania się komponentów statków. W niektórych ich modelach nastąpi to już przy pierwszym użyciu Quantum Travel. Z tych bardziej podstawowych, dotyczy to na przykład Aurory LN, popularnego i niedrogiego upgrade'u z Mustanga Alpha czy Aurory MR. Jak sobie poradzić sobie z tym problemem? Help 🙂.
 5. 1 point
  Tak, dzięki chłopaki. To było tylko takie pytanie na rozkręcenie, bo prawdę mówiąc od początku planowałem zrobić poradnik o przegrzewaniu się i overclockingu... Pomyślałem tylko że fajnie byłoby najpierw zebrać w tym wątku informacje i trochę forowej aktywności by rozruszać dział. To był jeden z pierwszych tematów na forum 🙂. Tak więc, tak nomen omen rozgrzewka nam wyszła. Btw,@Just Get High ♫☻, looknij jeszcze tutaj. Wystarczy przełączyć zakładkę na poniższą, jeśli masz Aurorę. Jeśli jakiś inny statek, to pewnie już sobie poradzisz / poradziłeś. Coolery w Aurorze LN to Bracery, dajesz im pełen overclock. Czasem warto też wyłączyć tarcze, które w Quantum Travel aktualnie nie są do niczego potrzebne czy np. system broni. Securehyde to standardowe tarcze Aurory LN, odnośnie innych statków to musisz zajrzeć jak się nazywa jaki komponent w rozpisce technicznej statku i przeczytać opis za co odpowiada: A to efekt powyższych ustawień, opadający wykres współczynnika Heat 🙂:
 6. 1 point
  Musisz znaleźć ten ekran. Jeśli na żadnym monitorze się nie wyświtla to w dowolnym panelu klikasz MENU w lewym, górnym rogu i wtedy wybierasz ekran POWER, a potem zakładkę ITEMS. Niestety w obecnej formie wyświetla tylko nazwy modeli komponentów - nie widać co jest czym, więc musisz wiedzieć jak nazywają się Twoje coolery, power plant, shield generator 🙂 . Można to sprawdzić w mobiglas w konfiguracji statku.
 7. 1 point
  Przejście na zaawansowane sterowanie otwiera nam więcej możliwości sterowania w grze. Zarówno podczas lotu naszą maszyną ale też podczas poruszania się o własnych nogach. Daje nam to przewagę w walce i ogólnie pojętej rozgrywce. Przechodząc ze sterowania podstawowego (które jest domyślne) na zaawansowane należy liczyć się z tym, że niektóre klawisze zmieniają swoje funkcje. Na przykład wyłączenie zasilania statku w zaawansowanym sterowaniu to klawisz 5. Podczas gdy na podstawowym przycisk 5 służy do włączania świateł statku. Dlatego warto przejść od razu na zaawansowane sterowanie zanim przyzwyczaimy się do latania na podstawowych klawiszach. Dokładniejsze przypisanie klawiszy można sprawdzić w menu. Poradnik dotyczy wersji obecnej star citizen czyli 3.4.x Ja opiszę teraz w jaki sposób przejść na zaawansowane sterowanie w kilku prostych krokach: Z menu głównego wchodzimy do OPTIONS Wybieramy KEYBINDINGS Klikamy w Advanced controls customization Na liście rozwijanej Control profiles wybieramy pozycję Keyboard Advanced Ustawiamy wszystko jak na poniższym obrazku po czym klikamy przycisk LOAD - gotowe 😉 Właśnie ustawiliście sobie zaawansowane sterowanie 😉 Pamiętajcie, że musicie się przyzwyczaić do nowej konfiguracji 🙂 Uważajcie zwłaszcza na wyżej wymieniony przycisk 5 na klawiaturze. Wyłączenie zasilania tuż nad powierzchnią planety może skończyć się nieciekawie 😉
 8. 1 point
 9. 1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|