Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DigitalMan

Star Citizens

DigitalMan last won the day on September 25 2019

DigitalMan had the most liked content!

Community Reputation

1 Noticed

About DigitalMan

 • Rank
  Star Traveler

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Social Info

 1. DigitalMan

  Zbiórka kodów Referral!

  Witam Panowie, macie gdzieś rotator kodów? Chciałbym podać któryś kod, ale uczciwie metodą losowania, aby nie było żalu 😛
 2. DigitalMan

  Powitania! : )

  Witam Wypada się przywitać 🙂 Stary koń ze Mnie 🙂 35 lat jakoś tak wyszło, że z grania na PC zrezygnowałem lata temu, w domu pozostało PS PRO (głównie do exów), XboxOne X (główna konsola do grania, przesiadłem się już dawno temu z PS4), Switch jako mobilka jak TV zajęty przez żonę 😛 Czasu do grania mało jak cholera 😞 ale może się coś uda czasem przycupnąć w nocy 🙂 Star Citizen był moim mokrym snem, aż do teraz, kupiłem na szybkiego lapka na którym mogę coś tam już pograć więc OD RAZU pierwsza myśl STAR CITIZEN 🙂 I tak po kilku sekundach w google dotarłem TU 🙂 Choć przyznam się, że profil FB obserwuję od dawna 😛 Moja przygoda z Space Simami/4X zaczęłą się od X2, później X3, na XboxOne Elite Dangerous 🙂 Chciałbym z ciekawości chociaż zerknąć na te dzieło 🙂 Więc PANOWIE i PANIE witam 🙂 Mam nadzieję, że forum nie jest jakoś toksyczne i nie strzelacie do noobów 😉 O ile ktoś ma mózg, potrafi używać funkcji szukania, czyta FAQ, a ma pytania może i głupie i banalne 🙂 EDIT: Jest jakaś integracja z tapatalk?? Czy Discord u Was to podstawa?
 3. Witaj, DigitalMan. Zachęcamy do przegladania działów i aktywności. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się napisać. Przesłaliśmy Ci kilka przydatnych informacji.

×