Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-
  • M&V Bar Lorville 1
  • M&V Bar Lorville 2
  • First Light
  • Main Theme
  • V
  • Majesty of Space
  • Mind Games
  • The Rebel Path
  • Sabre Raven (Trailer)
  • Мусорщики
  • To Hell and Back
  • Wushu Dolls
  • Orison Voyager Bar
  • The Sacred And The Profane
  • Rite Of Passage
  • Extraction Action
  • Patri(di)ots
  • Scavenger Hunt
  • Outsider No More
  • Never Fade Away
  • Work In Order
  • Technology
  • Gateway
  • Lovely Day
  • Ustawienia:

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dlaczego zostałem Piratem i wszyscy do mnie strzelają w kosmosie, w górnym prawym rogu mam jakiś celownik na czerwono. problem w tym że ja nic nie zrobiłem, latałem i przesyłki rozwoziłem i nikogo nie zniszczyłem. A zarazem z nikły mi ofert gdzie mogę latać po paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @igorweber 🙂,

Innymi słowy, złapałeś crime stat poziomu pierwszego. System dotyczący przewinień i piractwa jest jeszcze bardzo świeży, pojawił się dopiero w Star Citizen Alpha 3.6 : ). Prawdopodobnie więc wystąpił jakiś bug, to są pierwsze testy. Mogłeś także zderzyć się niechcący z innym statkiem lub przegiąć jakoś przy lądowaniach zbyt wiele razy. Lub zgodzić się na transport / zatarcie śladów czegoś nielegalnego.

Aby pozbyć się crime statu możesz dać się zestrzelić siłom porządkowym w kosmosie, udać się do Lorville na planecie Hurston by dokonali tego strażnicy. Lub ambitniej, kupić np. na Grimhex narzędzie do hackowania terminalu aby oczyścić swój crimestat w którymś Security Poincie. Najbliższy Port Olisar będzie Security Post Kereah. Stacja znajduje się na orbicie planety Cellin, dotyczą jej często misje typu Mercenary. Uważaj jednak w jej okolicy, gdyż są to niebezpieczne rejony, gdzie możesz natknąć się na agresywnych graczy-przestępców.

Możesz także wybrać inną drogę - jako osoba poza prawem w zakładce Private Twojego MobiGlas znajdziesz niedostępne wcześniej zlecenia. Z nimi także możesz się rozwijać, zwykle to również lepiej płatne. Minusem będzie rosnący crime stat.

W razie dalszych pytań, napisz znów, pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, igorweber napisał:

Ok dziękuje bardzo, to fakt wcześniej zderzyłem się z innym statkiem. No i niestety ukatrupli mnie i teraz mam czyste konto i nie jestem poszukiwany już, ale towar w statku co miałem przepadł i i kasa z konta. Teraz mam Frelancera i chcę trochę polatać by towarem pohandlować zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda ze ten autopilot do lądowania nie działa, było by łatwiej.

No proszę, Freelancer to do handlu świetny statek 🙂. Tak, lądowanie w 3.6 jest utrudnione z powodu Hover Mode, który za kilka dni zastąpi Proximity Assist. Wkrótce będziemy grać w Star Citizen Alpha 3.7 gdzie powinno być znacznie wygodniej, chociaż to nadal dopiero początki - w kolejnych aktualizacjach zmieni się interfejs, pojawią się nowe możliwości, w tym prawdopodobnie dodatkowe monitorowanie pozycji statku podczas lądowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, igorweber napisał:

Miałem Aurore i kupiłem ją na początku gdy powstała gra razem z pakietem startowym teraz po paru latach wróciłem do tego i trochę polatałem. Zamieniłem go w dopłacę na inny statek za dopłatą 30 paru dolarów, ale nie wiem co się stało ale dostałem horneta i flerancera.

Nieźle, a do którego statku robiłeś upgrade? Czasem dają dodatkowe statki z uwagi na to, że kupiony jest zbugowany lub niekompletny. Dlatego do Mustanga Alpha nadal dodają Aurorę MR. Ale ona zniknie kiedyś tam w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, igorweber napisał:

AURORA MR zamieniłem na AVENGER TITAN, lecz go nie dostałem ale Horneta I Freelancera. Jak by nie patrząc to lepiej na tym wyszedłem , prawdopodobnie jakaś pomyłka z ich strony. No i w moim hangarze mam tego Freelancera. Teraz muszę obczaić gdzie mogę latać i co robić. Dziękuję bardzo za pomoc i może się spotkam gdieś tam w świecie STAR CITIZEN

No to nieźle 😄. Tym lepiej dla Ciebie, to na pewno. I skoro tak to może już w ten sposób zostanie. Jasne, do zobaczenia w grze : ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

Zrzeszenia założone przez graczy

  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 7 gości (Zobacz pełną listę)

    Brak zarejestrowanych użytkowników online

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|