Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-
  • M&V Bar Lorville 1
  • M&V Bar Lorville 2
  • First Light
  • Main Theme
  • V
  • Majesty of Space
  • Mind Games
  • The Rebel Path
  • Sabre Raven (Trailer)
  • Мусорщики
  • To Hell and Back
  • Wushu Dolls
  • Orison Voyager Bar
  • The Sacred And The Profane
  • Rite Of Passage
  • Extraction Action
  • Patri(di)ots
  • Scavenger Hunt
  • Outsider No More
  • Never Fade Away
  • Work In Order
  • Technology
  • Gateway
  • Lovely Day
  • Ustawienia:

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

tak jak w tytule - czy wiadomo coś na temat przyszłości tej lokacji? Mam tu na myśli przede wszystkim jakieś dedykowane questline'y, zwiększenie interakcji użytkownika z otoczeniem, dodatkowe usługi oferowane na stacji etc.

Rinzler.

  • Like 1

Cytat

Wolves are just dogs who haven't been housebroken.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą otwarte duże hangary. Poza tym wiele oficjalnych informacji chyba nie ma. Myślę jednak, że lokacja będzie się rozwijać jeszcze. Ja osobiście czekam na otwarcie baru! 😄

  • Like 1

 

sarmatia-sygnaturka-mird.png.154adb5ab3b49db45633f8bae9364df9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Citizen jest w zaawansowanym developmencie.
Dla tej lokacji na pewno przewidzieli na przyszłość więcej interakcji i questów ponieważ jest to lokacja specjalna. Nie generowany losowo random. Po prostu na tym etapie tworzenia gry nie ma to żadnego priorytetu. Podobnie jest z levskim czy lorville. Te lokacje aż się proszą o dodanie ciekawych misji i historii z nimi związanych. Jednak jeszcze nie teraz gdy nie ma wielu mechanik.
W wersji 3.0 GH został przebudowany. Na chwilę obecną można powiedzieć że lokacja jest skończona.
Słusznie Mirdalan zauważył że są duże "Gejty" do hangarów. Domyślam się że dorobią kiedyś wnętrza dla większych jednostek. I to pewnie będzie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No otwarcie hangarów zostało akurat oficjalnie potwierdzone chyba w którmyś odcinku CAD. 
Co do questóœ to zauważ że niby nie jest to priorytet ale ciągle dodają nowych mission giverów. Po prostu ostatnio skupiali się raczej na Levskim i Lorville. Jak skończą z Levskim to obstawiam, że zespół za to odpowiedzialny zajmie się GH. No chyba że dostaną coś nowego do zrobienia - np. ArcCorp.

  • Thanks 1

 

sarmatia-sygnaturka-mird.png.154adb5ab3b49db45633f8bae9364df9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty dodają to co muszą. Robią tylko głównych mission giverow.
Skończą levski to będzie arc corp, skończą arc corp to będzie microtech i tak dalej, dalej, dalej.
Nie sądzę, że wrócą do GH w najbliższych miesiącach. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mogę doczekać się możliwości kupienia własnej parceli, którą można byłoby customizować - wiem, że to częściowo zahacza o system budowania baz z wykorzystaniem modułów mieszkalnych etc., ale chodzi mi tu bardziej o możliwość "życia" w istniejącej lokacji (aka wynajmowania mieszkania albo posiadania własnego) 😜

Ogólnie zawsze uwielbiałem możliwość budowania własnej chaty - kwintesencją tej mechaniki był Skyrim z licznymi modyfikacjami. Myślę, że to jeden z bardziej istotnych elementów rozgrywki, wpływających na immersję.

Edytowane przez Rinzler
  • Like 1

Cytat

Wolves are just dogs who haven't been housebroken.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Damian, jak to muszą? Musieli zrobić Lorville, tu się zgodzę, ale po co dodawali kolejnych giverów w Levskim? Ta lokacja już była w miarę gotowa. Był tam łysy i nikt by nie krzyczał o kolejnych w tej lokacji akurat. Tymczasem dodali dwóch kolejnych.
To prawda że nie ma co oczekiwać zbyt wiele bo GH w najbliższym czasie bo można się rozczarować, ale możemy też się miło zaskoczyć.

Tak czy owak, ja chcę chociaż działającego barmana.

  • Like 2

 

sarmatia-sygnaturka-mird.png.154adb5ab3b49db45633f8bae9364df9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jeden odcinek call all devs dosyź niedawno o GH, duże hangary i rękawy zostaną dodane ale bez daty kiedy. Co jest logiczne bo duże jednostki muszą jakoś tam lądować. GH nie był ruszony w 3.0 chyba, że  coś przegapiłem.

Edytowane przez Qasz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2019 o 22:54, Qasz napisał:

GH nie był ruszony w 3.0 chyba, że  coś przegapiłem.

No właśnie był ruszony w 3.0
W sensie znacznie zmienił się po 2.6 i premiere miał jako zmieniony w 3.0
😉
I potem faktycznie już go nie ruszali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby zaczęła działać Kantyna to by można było zrobić miejsce spotkań wszystkich lawlessów z łowcami głów na czele. Tak sam się zastanawiam, czy grać lawlessa czy lawfulla bauntisa, czy może coś z pogranicza, hmm...

  • Like 1

Łotr z rządzą zemsty w swoim jedynym oku. Pieniądze, które od ciebie otrzymam nigdy nie będą wystarczające. Ewentualnie, jeśli przyjmę zlecenie, dostaniesz to, za co zapłaciłeś - nie mniej, nie więcej. Pamiętaj, wszystko ma swoją cenę...

I niech na myśl ci nie przyjdzie mnie wyrolować, albo twoje ciało będzie mieć kilka dziur więcej do "penetracji"

Masterson Delinquentus, Łotr z planety Mya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzeszenia założone przez graczy

  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 7 gości (Zobacz pełną listę)

    Brak zarejestrowanych użytkowników online

×

Dołącz do Polskiej Społeczności Star Citizen!

|